Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki a szeretővel nem tudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a szeretővel nem tudott leállni ott már voltak érzelmek ?

Figyelt kérdés

nov. 27. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Bár nem volt szeretőm soha és én sem voltam szerető, de azt gondolom, hogy a kérdésedre a válasz: igen. Most szerintem ha jobban belegondolsz akkor miért ne tudnál “leállni” egy olyan emberről akihez nem fűznek érzelmek?! Mikor nem volt komoly kapcsolatom csak olyan akivel összejártunk meg elbeszélgettünk ahhoz semmi érzelem nem fűzött és miután abbamaradt egymás vigasztalása plusz lett párkapcsolatom akkor olyan volt mintha nem is lett volna az a személy az életemben. Nem érdekelt soha, hogy hol van, kivel van, mit csinál és mit nem csinál. Tehát te valamilyen szinten érzelmeket táplálsz a szeretőd felé (persze, ha rólad van szó most).
nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem feltétlenül.
nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Vagy csak olyan jo a szex, hogy nem akar elengedni. Nem kell ehez erzelem, hidd el ha kanos az ember megall az esze... A spontan csalasok emiatt vannak, nagy a szexuális inger es belesodrodnaknaz emberek.
nov. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam igen.
nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, én nőként is érzelmek nélkül szexeltem mégis vége lett.Nem miattam😌
nov. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!