Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? Miért állítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért állítja azt, hogy nem csalt meg?

Figyelt kérdés

Nem kamu kérdés, ez komolyan megtörténik velem. Korábban kérdeztem a téma egyes részleteivel kapcsolatban, de most itt a teljes sztori:


A páromnak van egy unokatesója (Evelin), akit nem ismerek, de elvileg rossz a viszonyuk. Az unokatesójának van egy gyereke és egy párja (László). A gyerek az Eveliné, a pasas nem az igazi apja.


A barátnőm rendszeresen elviszi munkába az unokatesója párját, mivel megkérték, hogy segítsen nekik és a pasinak nincs autója (de busz attól még van).


A kapcsolatunk elején ezt közölte velem a párom és azt mondta, hogy nem kedveli a pasast, mindig hátra ül, nem is tudnak miről beszélgetni stb. Tehát ne aggódjak ezen, semmi nincs köztük. Eleinte nem is értettem miért mondta, de elvileg azért, hogy nehogy félreértés legyen a jövőben.


Egy napon éppen a telefonján nézegettünk képeket. Észrevettem, hogy ennek a Lászlónak a tavalyi Messenger üzenetét kifényképezte és az állt benne, hogy udvarol neki a pasas, hogy jó lenne vele kettesben lenni stb. Rákérdeztem mi ez, erre rávágta, hogy az egy kamu profil volt, valaki meg akarta szívatni.


Nem hagyott nyugodni a dolog, mivel ezt megelőzően az unokatesójától úgy jött el, hogy kirívóan öltözött, illetve lecserélte a telefonján a közös hátterünket (amire azt mondta, hogy véletlenül).


Nagyon gyanakvó lettem, éreztem, hogy hazudik. Belenéztem a levelezéseibe. Láttam, hogy az elmúlt 3 hónapban a László nevére kb. 300,000 forint értékben rendelgetett az ágytól kezdve ételekig mindent a párom. Többször rendelt két főre ételt a címére, méghozzá az összes esetben a Laci nevére.


Nem bírtam tovább, rákérdeztem és pánikba esett. Az alábbi magyarázatot adta: az unokatesója nagyon rossz helyzetben van anyagilag és próbálta kisegíteni.


Kérdeztem, hogy miért nem az Evelin nevére kérte, ha egyszer neki kell a segítség és ő a családtagja. Erre azt felelte, hogy azért, mert neki nincs számlaszáma. Holott dolgozik, hiszen sokat mesélt róla. Arról nem is beszélve, hogy az Evelin alá egy fullos Mercédeszt tettek az anyjáék, arról még képeket is mutatott nekem.


Addig fajult a dolog, hogy azt mondta nézzek bele a telefonjába, hogy megnyugodjak. Belenéztem és azt láttam, hogy a Lacival van napi 3-4-5-6 híváselőzménye. Ezt meg azzal magyarázta meg, hogy a Laci telefonjáról ingyenesen telefonálnak, de ő nem vele, hanem az Evelinnel beszélget.

Már-már az agyvérzés határára kerültem, szóval utánanéztem mikor dolgozott a pasas. A hívások háromnegyede akkor volt, amikor mindketten dolgoztak, tehát az Evelin a közelben sem volt.


Ekkor bevallotta, hogy igen, beszélget vele. Csak azért nem mondta el, mert hogy nem merte nekem bevallani.


El akartam hagyni, erre öngyilkossággal fenyegetőzött, mert „nem bírja elviselni, hogy nem hiszem el: nem csalt meg.”


Ezzel mit csináljak? Teljesen elmebetegnek tűnik és bennem kelt rossz érzést azzal, hogy „túlgondolom”. Holott még a hívások kapcsán is hazudott.


nov. 28. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Dobd ki, aztán éld az életed!

Szerintem ha valaki csak érzelmi zsarolással tud maga mellett tartani, az már rég rossz.

Nen tartom valószínűnek, hogy öngyilkos lesz, ha meg igen az nem a te sarad. Szólj legfeljebb a rokonainak, hogy figyeljenek rá!

nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Teljesen mindegy már, megcsalt e vagy sem. Hazudott ez a tény. Én a továbbiakban nem tudnék benne megbízni.
nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem elég hogy ennyire pofátlanúl hülyére vesz, még ez az öngyilkossággal fenyegetőzős érzelmi zsarolás a hab a tortán, hogy milyen ember is valójában. Lehet tévedek, bennem elég erős személyes ellenérzés van a játszmázó és hazug nők ellen, így nem biztos hogy most tisztán látok. És itt jelen esetben nekem ő most nagyon olyanak tűnik.

De majd a többiek is megmondják, hogy látják ezt.

nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy (még) nem csalt meg. "beszélget vele. Csak azért nem mondta el, mert hogy nem merte nekem bevallani."

Tehát te vagy a stabil pont, de László naaaaaagyon érdekli.

nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

"El akartam hagyni, erre öngyilkossággal fenyegetőzött, mert „nem bírja elviselni, hogy nem hiszem el: nem csalt meg.”

Mondd meg neki, hogy a Praktikerben most akciós a kötél aztán egy percet se pazarolj többet erre a hazug, hűtlen pitsára. Nem elég, hogy megcsal de még teljesen hülyének is néz és a legszebb, hogy amint lebukott nekiállt téged manipulálni, meg most érzelmileg zsarolni, mintha ő lenne az áldozat.. Eszedbe se jusson megbocsátani.

nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt valaki írja le nekem 2-3 mondatban! Köszi!
nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Banom is en mit csinal. Innentol mar csak magaval tud kibszni, csinalja. Felnott ember, nincs gyamja, azt csinal, amit akar. A temetesere se mennek el, ezt kozolnem vele.
nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De most ki dugott kit?
nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Direkt megszívattam most.


Az egyik nap edzésre ment, azt mondta.


Most beugrattam, hogy beszéltem az edzővel és azt mondta nem is volt ott.


Erre azt mondta, hogy: “anyumnál voltam, nagyon rosszul éreztem magamat”.


Hát ezen kihűltem. Ekkora egy hazug ri…

nov. 28. 16:13
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Nő vagyok, nekem ilyen helyzetben gyakorlatilag nem lenne jelentősége a következmény szempontjából, hogy már megcsal egy ideje a párom, vagy még csak most készül rá.


Nekem ez így még duplán elítélendő - veled szemben is és az unokatesójával szemben is. Nem vagyok rosszhiszemű típus, de amit leírtál, azt szerintem elég nehéz kimagyarázni úgy, hogy hihető legyen.

nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!