Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Történt egy apasági teszt,nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt egy apasági teszt,nem az enyém a kislány! De nagyon úgy érzem hogy mégis én vagyok az apja,várjam meg még eredményt kap a másik apa jelölt ?

Figyelt kérdés
nov. 29. 09:07
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, hogy mi a sztori, de a lány nem tehet semmiről. Ha te neveled fel, akkor te leszel az apja.


De a biológiai apja tuti nem vagy, ha a teszt azt mondta.

nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Miért érzem úgy?
nov. 29. 09:11
 3/47 Kitana. ***** válasza:
97%
Mert szeretnéd a gyereket, úgy gondolod nem számít, felnevelnéd? Más tippem nincs. Beszéljétek meg, aztán éljetek boldog családként, ha nem zavar ez helyzet.
nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
87%
Az apaság nem csak a biológiai apaságot foglalja magába. A családfenntartás, kötődés, szeretet, az évek során apaszerepben való lét is jelenti.
nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Másfél hete született,azóta tőlem volt teszt. Csak képen láttam a kislányt,anyukám nővérem és a dédi viszont látta szemelyessen,szerintük nagyon hajaz rám,az orra a szája és a szeme.
nov. 29. 09:19
 6/47 anonim ***** válasza:
99%
De ha a teszt kiderítette hogy nem te vagy akkor azok nem a te vonásaid.
nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Megéri meg várnom a másik apa eredményét? Kb olyan 3óra.
nov. 29. 09:25
 8/47 anonim ***** válasza:
98%
Kizarasos alapon ő lesz az apa. Hacsak nincs 3. :D
nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
97%

Nem a tesód a másik férfi? xD

Amúgy nem a tiéd a gyerek. Úr isten, mi ez a szint :D Meg se kérdem nővéred meg dédid miért látogatta meg. Btw dédid 50-es?

nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
82%

Másfél hét alatt te hogy nem láttad? Na meg hogy volt így teszt?? Küldtél anyukának egy hajszálat, vagy egy nyálas pálcikát, es rábíztad a többit? Ezt nem is értem.

Meg milyen teszt ez? Önként kért, vagy hatósági? Bár utóbbi esetben neked kell megjelenni valahol a babával együtt...

nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!