Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy csaj akit a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akit a párom, letiltott, leálitotta a követèsèt. Ismerem látásbol a csajt. Bejelöltem facebookon de nem jelölt vissza . Mèrt tiltotta le? Szerintetek megcsalt?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 12:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem kérdezed meg a párod? Amúgy meg honnan tudod, hogy letiltott valakit, lesed a pasid facebookját?
2019. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kèrdeztem azt mondta nem emlèkszik rá mert règen volt.

Igen neha belenèzek.

2019. febr. 17. 12:45
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Ez még nem jelent semmit. Lehet a csaj akart tőle valamit és inkább tiltotta. Amúgy elég illetlen dolog a párod facebookjába járni.
2019. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nem emlekszik ra, mert regen volt duma eleg atlatszo. Legalabbis szerintem. En ha tiltok valakit annak oka van es emlekszem is ra, hogy miert tiltottam, ha 1 eve tiltottam le akkor is.
2019. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4


Igen èn is így gondolom.

Elèg règen törtènt,a gyerek születèse után 1 èvvel,azaz 5 ève.

Nemtudom hogy megcsalt e de valamit nagyon titkol.

Külonben is ha nem volt semmi köztük akor mèrt nem lehetett elmondani hogy mi volt .

Pl.amit a #2 válaszoló is írt.

2019. febr. 17. 15:26
 6/17 A kérdező kommentje:

#1

Szerintem semmi rossz nincs aban ha nèha belenèzek .

Mèrt lenne baj?

Ő is ugyanugy megnèzi az enyèmet.

2019. febr. 17. 15:30
 7/17 A kérdező kommentje:

Pár napja vettem èszre.

Azèrt is irtam hogy nèha nèzek bele de ez idáig nem tünt fel mert nem szokt mindenbe belenèzni,inkább a videokat hogy miket nèzeget.

Ès ha most ebben a pár napban nem nèzek bele a követeseiben mèg mindig nem tudnèk róla.

2019. febr. 17. 15:37
 8/17 A kérdező kommentje:
Lenne mèg egy kèrdesem ,attól hogy leállította a követèsèt attól mèg tudnak egymásnak írni?
2019. febr. 17. 16:39
 9/17 anonim ***** válasza:

Na várj, most letiltotta, vagy bekövette facebookon és csak azt vette vissza? Mert nem ugyan az a kettő.

A tiltás az, hogy nem látják már egymás profilját onnantól kezdve. A követés, az meg hasonló gondolom mint instagramon.

Ha nem letiltotta, akkor írni bármikor tud neki. Ahhoz nem kell a követés facebookon.

2019. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mind a kettő
2019. febr. 17. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!