Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi csalja a feleségé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi csalja a feleségét úgyhogy közben tervezi vele a jövőjét , nem fél attól hogy elveszítheti mindazt amit eddig együtt elértek , illetve a családját ?

Figyelt kérdés
8 éves házasság 2 gyerek tervben a 3. Otthon minden rendben minden téren.Értem hogy az izgalom ami valószínűleg hiányzik de akkor sem tudom felfogni hogy meri kockára tenni a családját ?

nov. 29. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Az nem lehet, hogy a felesége okos nő? Mert tudod az okos nő onnan is ismerszik meg, hogy nem vesz észre mindent.
nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
S mit is veszít el? Családot, biztonságot, anyagiakat... érzelmeket már nem fog, mert az már régesrég elveszett "otthon" ha állandó szeretője van.
nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
2. Baromság! Ha van 2-3 gyereked, akkor nem szereted, csak az egyiket?
nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
#3 nem gyerekről van szó, hanem a párodról, a szerelmedről. Abból egyszerre csak egy embernek van igazából hely a szívben. Ha többen vannak egyszerre akkor ott valami prücök van a történetben.
nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem felnek, mert nem hiszik, hogy lebuknak. De nekem is fura a tervezes... de arrol is hallottam mar, hogy szeretoje volt a csavonak de megkerte a baratnoje kezet es gyerekeket akar tole... Kesz vicc, ha mar most keves neki a kapcsolat, akkor miért koti ossze az eletet szegeny lannyal? En nem vallalnam be a 3. gyereket se, ha lebukik annal tobb gyerektartast kellesz fizetnie, sot a picivel igy nem is biztos hogy tudna rendes apa-gyermek kapcsolatot letesiteni a bukas vegett.
nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
4-es poliamor kapcsolatokról még nem hallottál?
nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
6, nem a 4es vagyok, de ha a feleség nem tud róla az nem poliamor az sima szerető. Annyira undorító ..ha lebukik sem zavarja szerintem. Ráér szeretőzni 2 gyerrk mellett , szóval eddig sem ők voltak az elsők. Ez amúgy amiatt is gáz mert valszeg az anyjuk nem ugy tervrzi hogy 2-3 gyereket majd egyedül pesztráljon ha válnak. Azért köszi. Az ilyen tŕnyleg nem értem minek csinál gyereket. Majd ő odadobja azt a pár 10ezer gyerektartást, azt kész.
nov. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy fél, csak elhessegeti, mert nem az eszével gondolkodik... és nem is a szívére gondolok. :D Vannak ilyen egoista ösztönlények, akiknek csak az élvezet az élet értelme és csak magukra gondolnak, sőt ott is csak rövid távon, nem törődnek a holnappal, nekik minden jár, elveszik, ami jön és hogy ezzel másnak mit okoznak, vagy akár magukat hogyan teszik tönkre.
nov. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fúúú hát nem tudom... vannak ilyen furán bekötve emberek. Barátnőmre hajtott egy foglalt srác, barátnőm kérdezi, bocs de neked nem barátnőd van véletlenül? Mondja ja de igen és el is akarom venni feleségül, de attól még mással szexelhetek. Undorító. Kivéve ha nyitott kapcsolat, de ez nem az volt. Szerintem amúgy kicsit félnek, de annyira mégsem. Vagyis fontosabb nekik a saját érdekük, mint az, hogy együtt maradjanak a párjukkal. Exem azzal a csajjal beszélt akibe előttem szerelmes volt (mint kiderült közben is, meg utánam egy pár is lettek). Na de nem csak néha elcsevegett vele hanem intim beszélgetések is voltak. Titkolta, és rosszul is érezte magát emiatt. Amikor lebukott, mondta, hogy minden alkalommal, amikor vele beszélt, lelkiismeret furdalása volt. Na de annyira mégsem zavarta ez az érzés, hiszen nem hagyta abba a vele való beszélgetést :D
nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Jól tudja ő, hogy 3 gyerek után már bármit megtehet. Szerinted minden hányadik nő tud eltartani és mellette mindenben ellátni 3 gyereket egyedül? Legalább 20 évre bebiztosítja, hogy család mellett járhat félre. Utána max. előadja, hogy megbánta, a nő meg "elhiszi", hisz arra a kis időre már mit kezdene magával.
nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!