Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Több mint 2 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 2 éve vagyunk együtt,szeretem még mindig,de ő az első komoly nekem és azt érzem,hogy nem éltem ki magam és elgondolkodtam már többször is a félrelépésen azon,hogy csak nekem jut eszembe a félrelépés vagy más is érezte már ezt,mit tegyek?

Figyelt kérdés

nov. 6. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el, sokan éreztek már így, sok kapcsolat rá is ment a nem kiélt vágyakra. Mert a vágy nagyon erős tud lenni és ha elhatalmasodik akkor elég egy pici szikra és meg is történik amire vágyik az ember fia/lánya.
nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Miert nem hagyod ott aztan annyival vagy ahánnyal tudsz
nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Személyes véleményem: ha te már ezen gondolkodsz, nem sokáig lesztek együtt. Első partnerrel maradni óriási hiba. Életed megpecsételni egy személlyel! Mi lesz később, ha már most a megcsalás ön jár az eszedben? Éld ki magad, legyél több pasival és utána legyen komoly kapcsolatod, ha lesz komoly.
nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Hát igen a kiélés fontos és jó dolog. Egyszerűen kiváncsi az ember, érdemes megtapasztalni a vágyakat elköteleződés előtt.

Én pl már 23 évesen kiéltem a vágyaimat, most már nyugodtan el tudnék lenni 1 nővel.

nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szeretem,tényleg! Illetve együtt élünk,és lelkileg eléggé instabil,én vagyok neki az egyetlen fix pont az életében. Ezért még nehezebb ez az egész dolog
nov. 6. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Illetve csak voltál fix pont... mert már nem vagy az biztos. Nem az a kérdés meg csalod e hanem, hogy mikor. Meddig bírod még.
nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Többször agyaltam már ezen,egyszer talaltam is egy sracot aki pont ugyan igy erez mint en csak o hazas,nem tudtam megtenni,tiltottam es nem beszeltunk azota sem
nov. 6. 21:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szerelmes, ennyi. Nem kell túlkombinálni. Ha van valami szükségleted, azt nem lehet kiélessel eltűntetni, tök mindegy hánnyal vagy együtt. Hagyjad békén őt, szakíts vele inkább.
nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretned eszedbe sem jutna.. 2 ev az semmi.. elmulott ennyi.
nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
Egyreszt te mar nem szereted, akkor nem viszketne ott lent. Masreszt azt gondolod, hogy minel tobb farok jar benned, attol te tobb mindent fogsz atelni? Minek neked kapcsolat? Ha pedig meg penzt is keresnel vele, az maga lenne a Mekka, nem? Menj eld ki magad, ha neked ez az elet. Csak a szerencsetlen sracot engedd el elotte. Lehet o beteg, de te meg maskepp vagy az.
nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!