Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdést a férjemnek hogy mióta házasok vagyunk volt e lehetősége félre menni….

Erre a kérdésre a válasza Nem volt egyértelmű…. Azt mondta nemtudja,biztos volt….ideges lett mikor kérdezem akkor utána ő lett a leghűségesebb férj a világon aki sose csalna meg…

Elég elszomorító volt ez a beszélgetés

Én egyből rá tudtam vágni hogy nem! Ő meg hebegett habogott



#megcsalás #Nemcsaltmeg
dec. 8. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a fő kérdés, hogy volt-e lehetősége a megcsalásra, hanem az, hogy kihasználta-e a lehetőséget.
dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem kérdezünk olyat, amire valójában nem akarjuk tudni a választ. Magadnak kerested a bajt.
dec. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Miért kérdezel olyat amire nem tudod feltétlen elviselni a választ? Amiből probléma kerekedik úgy, hogy most nincs?
dec. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Erről a témáról beszéltünk és megkérdeztem “poénbol”

Nem keresem a bajt csak a témát kihasználtam

dec. 8. 08:52
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem zavart volna ennyire ha bevallja… mint ez a reakció
dec. 8. 08:53
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
A kérdésed az volt, hogy "lett volna-e rá lehetősége", nem az, hogy "megtette-e", erre ő őszintén elmondta, hogy "lehet" (amúgy a legtöbb embernek lenne rá lehetősége, de mégsem csalja meg a párját). Itt te csinálod a problémát.
dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
"Én egyből rá tudtam vágni hogy nem!" Tehát zsigerből hazudtál. :D Gratulálok... most meg hisztizel, hogy őszinte volt veled. :D Olyan a világon nincs, hogy valakinek soha ne lett volna lehetősége megcsalni a másikat...
dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Milyen őszinte volt? Nem mondott semmit csak utólag hogy ő “ hűséges “
dec. 8. 09:39
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Abból mekkora baj lett volna, ha őszintén igent válaszol, ha ebből ekkora van...

Biztos ezt ő is felmérte gyorsan.

dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%
Egyértelmű kérdést tettél fel, válasza nem egyértelmű. Mi ezen a nem egyértelmű? Más hová is be logatta.
dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!