Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás?Egyedül 3 pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás?Egyedül 3 pici gyerekkel.

Figyelt kérdés

Röviden,tömören...8 év után a párom elhagyott egy másik nő miatt. Minden jel nélkül, ünnepek előtt.

Albérletben élünk, azt mondta oldjam meg amíg nem egyezünk meg egy gyerektartásban, de addig ne várjak semmit, neki is új életet kell kezdeni. (Ráadasul ott is van a hölgynek 2 gyerek)

Egyedül maradtam a 3 kisgyerekkel, 6 éves 3 és egy 6hónapos gyermek. Nem sok segítségem van, nem tudom hogyan tovább. Ráadasul azt se tudom hogyan élem meg az ünnepeket így vagy hogyan hozom nekik össze. Mert apukától nem sokat várhatunk már.

Egy kis segítség kellene, hogyan vészeljem át? Mit kellene tennem hogy a gyerekek ebből ne sokat érzékeljenek? Azt sem tudom hova menjek dolgozni hogy eltudjam látni őket. Kilátástalan vagyok nagyon.



dec. 8. 21:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%
Azért vmi előzmény vagy jel biztos volt. A párod szülei? Komolyan egy állatban több érzésvan mint sok emberben...
dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
En nem értem ezekre miert nincs törveny.
dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%
Add be gyorsan a válókeresetet és világosítsd fel, hogy a gyerektartást utólag is fizetnie kell majd, egy összegben, ha nem fizet, akkor behajtják rajta. Jobban jár, ha most elkezd szépen fizetni, mert egyszerre nehezebb lesz több hónapot. Ez nem úgy működik, hogy majd ő eldönti, fizet-e, hanem vannak kötelezettségei.
dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Igazából nem vettem észre a jeleket, non stop én vagyok a gyerekekkel. Ráadasul nem napi szinten járt haza munkából így ez miatt sem tűnt fel. A párom részéről nem élnek a szülei már, nekem anyukám van de szegény körülmények között él. Megvagyok lőve teljesen, annyira nem számítottam erre hogy azt érzem hogy felsem tudom dolgozni. De közben itt vannak a gyerekek...
dec. 8. 21:38
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok, viszont neki nincs anyagi gondjai, aránylag jól keres. Csak úgy van vele hogy azt inkább most az úgy családra szívesebben fordítja.
dec. 8. 21:40
 6/36 anonim ***** válasza:
95%
Gyerektartás akkor is van, ha nem vagytok házasok. Így még egyszerűbb is.
dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen segítőszervezet.
dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%
Birosag minel hamarabb
dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Megprobálom a segítőszervezetet de egy kis faluban élünk, nem hiszem hogy sokat várhatok tőlük. De ahogy összekaparom magam ebből a sz@rból, azon leszek hogy a gyerekeknek legalabb egy pici karácsony legyen utána pedig hogy az alap dolgokat küzködve is de megadjam nekik.
dec. 8. 21:45
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Birosagot. Az nem fogja hagyni hogy 3 gyerek kinlodjon egy köcsög miatt.

Ha te igen. A birosag legalabb gxerekvédő.

dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!