Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 35-45 éves férfiak gyerekkel!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-45 éves férfiak gyerekkel! Van itt olyan aki elvált csak azért mert boldogtalan volt a házassága, de nem volt veszekedés, megcsalás. Megbántad vagy segített?

Figyelt kérdés
Jobb lett egyedül mint egy boldogtalan kapcsolatban? Csak azok írjanak akiknek van tapasztalata ebben! Nem más karjaiba rohannék, csak nem tudom van e ennek értelme így.
2018. dec. 21. 22:43
 1/4 Rockarc ***** válasza:
0%

En nem bantam meg, de nalunk amugy is rendhagyo volt minden. Mindenkinek sajat maganak kell eldontenie, hogy mennyit er a "lelke". A masik kerdes, ha mar most boldogtalaln vagy, mit csinalsz a kovetkezo 30-40 evben? 50-55 evesen jobb lenne valni?


42F

2018. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Nem mindegy, hogy miért vagy boldogtalan. Gondolj bele, hogy a gyerek marad. Az se egy vidám állapot, amikor nem látod napokig.

Békés válás nincs. Legjobb esetben xardobálás nélkül sikerül. De ott lesz az örök feszültség köztetek. Mindig robbanni fog: gyerektartás, romló életszínvonal mindenkinek, féltékenység új partner miatt, megromlik a kapcsolat a gyerekkel, stb.

Anyagilag a nő bukik nagyobbat a váláson, de érzelmileg a férfi, mert te elveszted a gyereket is.

2018. dec. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Mi ritkán veszedektunk inkább az volt hogy nem jöttem haza. (Tartottam egy pót lakást)

Azt elvaltunk azért vita volt.

Megérte ? Nekem igen


Logikusan többet nem láthattam a fiam, O trukkozgetett hogy nem engedett be ha lathatas volt azt feljelentett én meg tanúkkal mentem gyerekert. Ez a játék evekig ment , majd jól alakult a dolog, a fiam nem jön tobbet, én küldöm a pénzt és le van tudva.


Én nem bánom bár ez így nem jó a gyereknek.


Ja igen azóta eltelt 10 év van új parom 2 gyerekem aki nincs ellenem nevelve imádnak én is imádom őket....

2018. dec. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Attila-m44 ***** válasza:
100%

Simán. Én pont ezért váltam el.

Szimplán szült nekem egy gyereket, és utána tojt nagy ívben a házasságára és benne rám is, és még azt hitte, ez így egy fél életen keresztül jó lesz...


Egy napon végleg begőzöltem, és elkezdtem albérleteket keresni. Az első hirdetés, amit a sors elém tolt, pont az volt, amilyet kerestem. Azonnal kivettem. Megírtam neki, mikor szeretném látni a gyereket, mennyi tartásdijat gondoltam, oszt szevasz, találkozunk a bíróságon :-)


Azóta nagyságrendekkel jobban érzem magam. Nem nyomasztanak többé a veszekedések. Egész jó kis önálló életem lett. Csomó olyan dologba fogtam bele, amibe előtte soha, és ezt nagyon élvezem. Második fiatalságomat élem, bulikba járok, aktívan sportolok, stb pedig 44 éves vagyok. És... amiket csinálok, abban fejlődök is!


Igen, nemcsak egy másik nőért lehet elválni... Olyan pasi is van, aki kitart addig, amíg van értelme... de ha már nincs, akkor menni kell.


Megtennél egy szívességet ? Én is feldobtam itt egy kérdést "hol ismerkednek a 40-es nők" címmel. Ha tudnál adni egy-két használható tippet...


Köszi, Attila

2018. dec. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!