Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfi 34, én 30, a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi 34, én 30, a felesége 45,2 gyerekkel mástól. Soha nem éltek együtt, papíron nem házasok, vágyik más lányokra, mindenki azt mondja, kellene neki egy normális kapcsolat, mégsem tesz semmit. Miért?

Figyelt kérdés
29 éves muszlim menekült fiú volt,mindenüket elvesztették. Tudom nehéz elhinni,de tegyük fel,hogy igazat mond és szűz volt. Adott a szintén félig arab félig francia ekkor 41 éves tanárnő a felnőttképzésben,aki minden papírt elintéz neki és az egész családnak.A férfi sportolt évekig,ennek megfelelő testalkattal,a feleség erősen túlsúlyos. A muszlimoknál,ha hithűek,szerelmi kapcsolat csak házasságon belül lehet,de ennek egy egyszerű fajtája az,hogy 2 tanu ott van és szóban kimondják,papíron nem is hivatalos.A feleség papíron még mindig a volt férje nevét viseli.A feleségnél egyszer volt 5 év alatt,heti egyszer a feleség van nála pár órát....mégcsak együtt sem alszanak. És jövök én,aki a szimpátia kezdetén mit sem tudott a dolgokról,mivel mindenkinek azt mondja a srác,hogy nem házas...Nekem elmondta igaz az elsőn randin,és az ok ,amiért belementem,az,hogy számomra az ilyen nem kapcsolat.Push és pull faktort játszott végig,éreztük,hogy nem jó,de amikor menni akartam,visszahúzott.2 hete mondtam neki,hogy abba kellene hagynunk,ő pedig mondta,hogy ne,és a feleségét majd otthagyja.Mondtam ne tegye,ha szereti.De az a probléma,hogy amúgy nem és nagyon néz a lányok után,de küzd a neveltetésével is.Minden barátját felhívta,akik ebben támogatták és a feleségét mindenhonnan letiltotta(ami nem tetszett,hisz nem így szokás véget venni egy kapcsolatnak,főleg ennyi év után)Aztán a nagy örömködésben persze elmondta,hogy majd ha normálisan megházasodna,akkor olyan feleséget vinne haza,akit a családja elfogad,és mivel nekem van egy kislányom,velem(de a feleségével sem) tervez örökké. Azután az egy hét öröm után ,megváltozott és nagyon hideg lett,de közben hívott,hogy menjek hozzá stb,azonban az egész izzadságszagú és erőltetett lett,mígnem tegnap hajnalban mondtam neki,hogy szerintem fókuszálni kellene a dolgainkra és majd reggel megbeszéljük,mire ő mondta,hogy igen,"kellene egy szünet,hogy

2020. febr. 25. 10:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
gondolkozzon...rossz duma ugye. Aztán beszéltünk kicsit,és azt mondta,igen akar másokkal együtt lenni ,és mindenki ellenzi ezt a kapcsolatát,de mennyit segített neki a nő és az ő kultúrájukban ez ilyen.(a szex amióta velem volt,nem működött köztük és ez is frusztrálta),a n hazudik folyamatosan,álprofilokkal írogatott minden lányismerősének,ha a férfi ránéz egy lányra az utcán ,rögtön szóvá teszi,és folyamatosan csalogatja vissza arra a munkahelyre,ahol a nőci dolgozik(anno ott szerzett neki munkát,ugye,hogy szem előtt legyen és az egész tanári kar nagy erőkkel hívja vissza,ugy tudjuk ki irányításával.) Hallottam egy telefonbeszélgetésüket és a nő az úr felette abszolút,de ha látnátok a férfit milyen szomorú és boldogtalan,ezernyi meg nem élt vággyal.A másik ami feltűnt,hogy amikor köztünk volt szex,állandóan a kedvembe akart járni(azaz ő csinálta nekem mindig és sokáig,szerintem úgymond be lett tanítva erre is.)Mivel ügyes volt,mondtam,hogy tuti nem csak 2 nővel volt ,de állítása szerint igen,egyszer volt kísértése ,de akkor ellenállt
2020. febr. 25. 10:41
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy 100-as, kerdezo.
2020. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
a kérdésem lényege:mi ennek az egész viselkedésnek a szinonímája,ha szégyenli a feleségét,szégyen mellette menni ,nem is mutatkoznak együtt.Semmi féle anyagi stb függőség nincs köztük,de akkor mégis mi?És a nagy fellángolásos otthagyom után,most elkezdett arra gondolni,hogy régóta együtt vannak....de tegnap mondtam,hogy vágyik másokra és mondta,hogy igen,vágyok,hiába hazudik a nő és sok rosszat is tett,a jóra fókuszál....reggel összepakoltam és eljöttem.Félig megbeszélve,kurtán,furcsán ,méltatlanul.Mindig beszéltünk róla,hogy ez nem örökre szól,de szeretem,mint embert és úgy érzem,hogy a vesztébe rohan.Mjnden évben szakítanak,a férfi költözködik,nem találja a helyét.Valaki segítsen tisztán látni!
2020. febr. 25. 10:46
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
mivel kisportolt a férfi, nem lehet egy nem tökéletes testű nővel? innentől fogva számomra éretlen és fura vagy :(
2020. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hazudozik ossze-vissza, a nőket csak kihasználja, kit anyagilag, kit szexuálisan.

Téged meg gyakorlatilag kidobott.

Máskor legyen több eszed, és ne kezdj messziről jött, ellenőrizhetetlen meséket előadó muszlimokkal. Eszem megáll.

2020. febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
mi tart egy embert egy ilyen kapcsolatban? vakság ,megszokás,tapasztalatlanság? az o. szexre azt hitte,hogy az a hosszas csókolózás,olyan más ,ahonnan jön és szerintem ez a nő kihasználja.Vágyik családra is,de a nő nem akar vagy nem lehet és erről is le kell mondania ha soha nem meri otthagyni.De remélem egyszer jön egy olyan lány,aki beillik a családba ,és miatta talán lép.Ami engem illet,méltatlan helyzet volt ez az egész és az,hogy ellökött,majd visszahúzott úgyszintén....Viszont sokat segített nekem,költözködni,munkában és azt vettem észre,hogy amolyan függő lettem.Olyan,mint egy alkoholista,aki tudja,nem kellene innia,mégis megteszi.Ez voltam én ,vele.Tudom az egész egy káosz,de bármilyen tanácsot,hasonló tapasztalatot szívesen fogadok.
2020. febr. 25. 10:54
 7/20 A kérdező kommentje:
a kommentre reagálva azt,hogy a feleség túlsúlyos ,csak azért írtam le,mert állítása szerint zavarja...neki a vékony,magas lányok tetszenek. A másik kommentre reagálva,nem kidobott,én jöttem el,ő még ezt folytatta volna ki tudja meddig,csak össze-vissza érzelmekkel...hol kedvesen,hol hidegen.Ez pedig engem leépített,folyamatosan.Úgy éreztem,hogy semmit nem kapok már ettől a kapcsolattól,csak méltatlanságot.
2020. febr. 25. 10:58
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, azt válaszolta, hogy "kellene egy szunet'. Ez kvázi kidobas.


"szerintem ez a nő kihasználja"

Fordítva. O használja ki a nőt. A nő intézett neki mindent, papírokat, munkát. Most, hogy megkapta azt, ami tőle kellett neki, már szabadulna.

Amúgy hogy van ez, hogy jogilag soha nem voltak házasok, de a feleség (?) az ő nevét viseli?

2020. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Qrva mindegy, hogy házas-e, vagy nem. Ugyanaz a kategória, mint aki ténylegesen, törvényesen házas és azzal hitegeti a szeretőit, hogy mennyire szemét az asszony, már kövér is, öreg is, fujj, neki már nem kell, ott fogja hagyni, jövő héten már intézi a papírokat, de jajj most nem volt ideje, mert közbejött valami fontos dolog a munkahelyen, de nem baj, majd két hét múlva megy és csinálja. Aztán persze esze ágában nincs otthagyni, mert a világ legkényelmesebb dolga, ha van egy anyád helyett anyád, aki főz-mos rád, neveli helyetted is a kölkeid és még beszélgetni sem kell vele, ha pedig feláll, akkor felhívod az egyik reménykedő fiatal csajod és ő már rohan is, hogy kielégíthessen. Az ilyennek eszében nincs otthagyni az asszonyt (vagy a nőjét, tök mindegy a papír ebből a szempontból), ha tényleg annyira szar lenne vele élni, akkor új nő nélkül is rég lelépett volna.
2020. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat még annyi,hogy a tegnap hajnali végleg végének az volt az előzménye,hogy megláttam,hogy mindent töröl,amit küldök neki,

mert a feleség szokta ellenőrizni a telefonját...ekkor hogy is mondjam,nagyott esett a szemembe...és úgy éreztem nem lehetek egy ilyen emberrel semilyen szinten.Ami viszont nagyon fáj,hogy reggel alig beszéltük át a dolgokat,nem is igazán beszélni.Azt mondta,én elrontottam ami szép és könnyű volt,magyarul a szeretői viszonyunkat.De ő is elronotta azzal,hogy hetente változtatta a viselkedését,terveit,jövőképét

2020. febr. 25. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!