Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy büntetnéd meg a barátodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy büntetnéd meg a barátodat, ha megtudnád róla a lent leírtakat?

Figyelt kérdés

Középkorú nő vagyok és a barátom is. Én az ötvenes korosztályhoz tartozom, ő hatvanas. Nem élünk együtt, külön lakásunk van és már 3 éve rendszeresen találkozunk.

Ő azt mondja, hogy én egy olyan nő vagyok, amilyent mindig is keresett. Kedvesem, drágám, egyetlenem... így szólít. Azt mondja, hogy még soha nem volt ilyen szerelmes. Ebben a 3 évben, amióta együtt vagyunk, több alkalommal mondta, hogy szeretne velem összeköltözni.


Álomszép kapcsolatnak tűnt ez egész, de szerencsére én mindig gyanakvó vagyok. Ezért nem költöztem össze vele. Még szerencse!


Arra gondoltam, hogy jó lenne meggyőződni arról, hogy megbízható-e vagy nem. Elkezdtem egy kicsit nyomozni, érdeklődni. És véletlenül megtudtam a jelszavát, amit interneten több helyen is használ, nem csak az e-mail címéhez jó. Amit megtudtam, az borzasztó!


Több szexpartner kereső oldalon van regisztrálva, nőket és férfiakat is keres, de párokkal is ismerkedik. Igen, 64 évesen ezt csinálja!


Ezen kívül: a mai napig tartja a kapcsolatot több volt barátnőjével, folyton megkeresi őket. A volt élettársának konkrétan udvarol, aminek úgy látom, az a nő örül, mert reméli, hogy újra együtt lesznek.

Szinte az összes nő ismerősének udvarol. Flörtölni próbál a kolléganőkkel is.


A fél napját és egész estét azzal tölti, hogy ír, telefonál a nőknek. Amikor nincs velem.


Időnként velem is csetel, szinte minden nap kommunikálunk. Viszont megfigyeltem, hogy mit csinál: néha párhuzamosan levelez velem és valamelyik másik nővel.

Például: nekem azt írja, hogy szeret, majd azonnal a következő másodpercben egy másik nőnek azt, hogy menjenek el egy romantikus vacsorára. Majd újra nekem ír, hogy nagyon hiányzom, alig várja, hogy hozzá bújjak... Majd azonnal a másik nőnek ír, hogy vacsi után menjenek el moziba. (Én már nem emlékszem, mikor hívott meg vacsorára vagy moziba.)


Amikor ezek a dolgok kiderültek róla, először indulatosan fel akartam hívni és szakítani vele, de azután leültem és elkezdtem gondolkodni... Hány nője van és hány szerencsétlen nőt átver ilyen undorító módon?

Hány nőt hiteget azzal, hogy szereti? Milyen ember ez?

Hány áldozata van/volt?


Ha én kirúgom, számára ez nem büntetés, simán keres egy új áldozatot és ugyanezt csinálja.

Mit lehet tenni egy ilyen emberrel, hogy meg is érezze a tetteinek a súlyát?


Jelenleg még nem tudja, hogy tudom, mit csinál.



dec. 13. 18:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Az egészben azt nem értem minek akarna összeköltözni? Úgy sokkal nehezebb lenne fenntartania az egészet.

Amugy sima unatkozós csak. Olyan mint aki belül egy sivatagi űr csak. Azok szoktak ilyenek lennei hogy jobbea balra mindenkivel mert valojában senki nem érdekli. Belül egy üres ember.

Az ilyenek soha nem találják meg a lelki békéjüket. Az se jó neki ha van nője, meg az se ha nincs.


Én ugy vagyok vele hogy az ilyen lelki nyomorékok igazábol magukat büntetik életük végéig.


Mint pl a bántalmazók. Minden nőjüknél agresszívvá válnak. És ez miatt állandoan cserelgetik a nőket eletuk végéig és soha nem lesz normális életük.

dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1: Sejtem, hogy azért akar összeköltözni, mert így kényelmesebb, lenne egy cseléd otthon, aki mos, főz, takarít rá. Szinte egész életében volt olyan nő, aki kiszolgálta. Közben meg titokban élne az életét, ahogy eddig.

Sok férfi ezt titokban csinálja.


Az nem igaz, hogy az ilyen lelki nyomorékok igazából csak magukat büntetik életük végéig. Mert sajnos tönkre teszik sok nő életét a sok hazugsággal, megcsalással.

3 év után engem mindez igazi sokként ért. :-(

És én nem vagyok az egyetlen!


Hogy lehetne megbüntetni, megállítani?

dec. 13. 18:23
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy. Exem volt hasonló csak mi együtt éltünk..majd a sors elrendezi hidd el. Én hagynám a francba...vagy úgy alakitanám hogy beszerzek pár pasit akit meg én hülyítek de úgy hogy rájöjjön a párod 😄
dec. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Senior Séf ***** válasza:
91%
Azért akar összeköltözni, mert 64 évesen már érzi, hogy ezt az életvitelt nem folytathatja a végtelenségig. Akkor pedig kell egy állandó partner,akihez hazamehet.
dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Törődj a saját életeddel és szakíts vele. Nem érdemes energiát fektetni a bosszúba.
dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Azert az durva, hogy nokkel meg pasikkal is megcsalt. Ehez b+ pofa kell... 64 evesen azért mar benohetett volna a feje lagya.

Nyilvan szolhatsz a tobbi nonek, de vagy kimagyarazza magat a ferfi, vagy keress uj kiszemelteket... Szóval tartosan nem tudod megleckeztetni. Vagyis nekem nem jut eszembe semmi. Szerintem mar nem fog megvaltozni...

dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

"64 evesen azért mar benohetett volna a feje lagya."


Én 70+-ost is ismerek, aki nőkkel, pasikkal vegyesen csalja a párját.

dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Ez az ember csak egy test. Nincs benne más.
dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek azzal, hogy meg kell büntetni! Ez az ember nem más, mint egy csaló, bűnöző. Érzelmeket színlel és ezzel becsapja, átveri, kihasználja a nőket, férfiakat. Én megbüntetném, mert addig, ameddig nem kap valakitől egy jó nagy pofont, ezt fogja csinálni.

Ötletem sajnos nincs nekem sem, de ha valakinek valami eszébe jut, hajrá írjátok le!

Nyilvánosan kellene megalázni, ennyi jutott így hirtelen eszembe. Rokonok, ismerősök előtt. Nyilvánosságra hozni a tetteit. Azt is, hogy férfiakkal is kerül szexuális kapcsolatba.

Maradjon egyedül, szenvedjen.

dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
7) na ez meg durvabb 70+ pasi, szerinten ezek a biszexek, egesz eletukben bujkaltak es csaltak, igy nekik mar meg se kottyan. Mindennapos ez nekik...
dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!