Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők szexmegvonással bűntetnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szexmegvonással bűntetnek?

Figyelt kérdés
Ezért is jobb barátnő nélkül és esetleg prostikhoz járni?
2022. jan. 21. 21:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Igen, hidd, el jobb nekik nélküled!
2022. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

A többség nem büntet vele, egyszerűen nem akar kefélni, ha megbántják, szomorú, vagy dühös.

Szörnyűek ezek a nők!

2022. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Tőled még egy guminő is megvonná a szexet.
2022. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%

Egyrészt ha nincs nő évek óta, akkor jó a prosti, vagy ha olyasmit akarsz kipróbálni, amibe nem megy bele barátnő. Gondolok itt a 2 nővel való kellemes időtöltésre. Sok lány úgy hirdet, hogy barátnővel fogad.


Már rég elmentem volna én is, csak a covid miatt kicsit parázok az egésztől. Bár már kezdem komolytalannak látni ezt a századik hullámot. 31f

2022. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Na, de ki mondta el neki, hogy fent van a szexmentes listánkon? Árulót szagolok közöttünk. OO
2022. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Hm. Én magamat buntetnem ha ilyet tennék.
2022. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, hihetetlennek tűnik, de a nők is kívánják a szexet. Max nem olyannal, aki megbántja őket, rosszul bánik velük, nem figyel rájuk, rossz az ágyban, nem veszi figyelembe, hogy nekik mi jó, nem hallgatja meg őket. Az is lehet, hogy simán nem érzik jól magukat, vagy csak bosszantja őket, ha ilyen nagy világ igazságokat találnak ki róluk, hogy miért nem szexelnek.
2022. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
#6 annyira átérzem. Ha megvonnám a páromtól én szenvednék jobban nem ő, uh tudja, hogy nálam ez nem játszik😆
2022. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Megvonni csak azt lehet, ami jár.A szex az nem jár senkinek.Ha egy nő nem akar szexelni, akkor nem megvonja a szexet, hanem nincs kedve.
2022. jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Én azt hittem szexmegvonással büntet a feleségem. Majd közölte hogy neki a szex saját maga megalázása, úgyhogy eddig volt, ezentúl nem lesz. Pszichésen besokkolt hogy mivel gyűlöli az embereket(családi vonás náluk), így hozzá ne érjen senki, még én sem. A szexnél feleslegesebb időtöltést el sem tud képzelni, meg egyébként is a gyomra fordul fel tőle. A meztelen emberi test látványa meg egyenesen taszító, az enyém is. Kedves nem? Házasság, gyerek, ház, autó. Azóta rá sem tudok nézni, legszívesebben letépném a fejét!
2022. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!