Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Több TikTok fiókja lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több TikTok fiókja lehet a páromnak?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon furcsán viselkedett az elmúlt időszakban. Sokszor bement “dolgozni”, miközben a munkatársaitól véletlenül megtudtam, hogy nem is ment munkába.


Számonkértem és azt mondta, hogy csak a karácsonyi ajándékot rendezi, ami teljesen hihetetlen nekem.


Megkért, hogy nézzem át a telóját, hogy megnyugodjak, nem csal meg. Átnéztük, tényleg semmi nem volt benne.


Azonban trükköztem és a TikTok jelszavát megszereztem, majd beléptem a telefonomról.


Tényleg egy üzenet sincs benne. Azonban észrevettem, hogy az “Eszközök” menüpontban (ahol az ő utolsó bejelentkezése is látszik) folyamatosan azt látom, hogy 3-4 óránként belép a fiókba méghozzá úgy, hogy alatta az alkalmazás a “Fiók váltása” bejelentkezési módot írja ki.


Tehát az utolsó bejelentkezése rendszeresen változik.


Ez mi? Ez azt jelenti, hogy van egy másik fiókja is és felváltva bejelentkezik?


Kérlek csak tényeket írjatok!



dec. 15. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet neki több fiokja igen. De szerintem is felpróbált már mást.. azért arra az ajándékra amit ilyen kamu szöveggel letudott hát kíváncsi leszek mi lesz az ajándék.. ha nem két hét a Bahamákon” szintű tuti megcsalt..
dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nezd meg gmail-ba van e tobb fiokja, nekem tobb google fiokom is van osszekapcsolva (meg csak jelszot se ker igy) Hatha az egyikbe talalsz valami olyan regisztrációs emailt.

Bar lehet le van kodolva a teloja, bar manapsag ujjlenyomatos sokszor, ha melyen alszik odarakhatod az ujjahoz. Aztan keresgelhetsz. Insta, tiktok, viber, messenger minden app, ahol uzenetet lehet valtani. Hivaslista, gyakran hivott (lehet ferfi nev is) Persze torolhet sajnos folyamatosan. Hirtelen ennyi jutott eszembe

dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!