Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire állja meg ez a felosztás a férfi-nő kapcsolatot szerintetek?

Figyelt kérdés

Most az alapján fogok felosztást végezni, amit saját magamon tapasztaltam meg más nőkkel való ismerkedésem (vagy kapcsolataim) során, illetve amit másokon látok, személyes ismeretségi körömből.


Tehát férfi szempontból nézve ezt az 5 fő kapcsolat típust látom. Most a legjobbtól a legrosszabb felé fogom sorolni (férfi szempontból nézve)


- Saját jövedelemmel rendelkező férfi+nő kapcsolata. Ahol a férfi szexel a nővel, de nem kell eltartani a nőt, mert egymással közösen építik egymás jövőjét.

Ez régebben nagyapáink korában volt jellemzőbb. Ma már egyre ritkább.


- Olyan kapcsolat ahol a férfi szexel a nővel, viszont a nő nem dolgozik és a férfinak kell eltartania. Itt pozitívum, hogy legalább van kivel szexelni, és a nő az tényleg feleségként funcionál. Viszont a bevétel egy igen komoly összegét rá kell fordítani.

Tipikusan ilyenek a muszlimok. Náluk jellemző, hogy a nő nem dolgozik semmit, általában otthon van vagy a plázába járkál és nyúzza a férje fülét, hogy vegye meg neki azt a nyakláncot vagy mittudomén mit, viszont azért cserébe, hogy a férj eltartja, legalább nem szexel más férfiakkal.


- Olyan kapcsolat ahol nem kell eltartani a nőt, mert van saját jövedelme, viszont nem is szexel a férfival.

Igazából ez szimpla baratság, vagy nevezhetjük "friend-zone"-nak is. Ezzel sincs semmi gond. Nincs intimitás köztük, de cserébe eltartani sem kell a nőt.


- A "cuck" kapcsolat

Itt a férfi eltartja a nőt, a nő noha szexel vele, viszont más férfiakkal is egyaránt szexel. Tehát ez abból a szempontból rosszabb mint a "muszlim" típusú kapcsolat, mert itt hiaba kell eltartani a nőt, de az az őtet eltartó férfin kívül más férfiakkal is szexel.


- A "simp" kapcsolat

Na ez a lehető legrosszabb. Mert itt a férfinak el kell tartania a nőt. Viszont a nő nem szexel az őt eltartó férfival, hanem kénye-kedve szerint más férfiakkal szexel (természetesen az egész a "simp" férfi kontójára). Tehát itt ugyanúgy rágja a férfi fülét, hogy vegye meg neki a legújabb telefont, ékszereket stb. Viszont cserébe soha nem szexelhet vele. Tehát teljes mértékben el kell tartani, de soha nem lehet vele szex.


Most nem akarok senkit megsérteni vagy megbántani, de én egyszerűen ezeket a fő kapcsolat típusokat látom.

Női szempontból nézve nyilván visszafelé menne a sorrend, mert nyilván ha nő lennék akkor nekem is az lenne a legjobb ha valaki eltartana és mindent megvenne nekem, de én cserébe azzal szexelhetek akivel csak akarok. Míg a legkevésbé jobb meg az lenne ha el kellene mennem nekem is dolgoznom. Szóval én nem hibáztatom őket emiatt, hisz mégis ki szeret dolgozni? Nyilván senki. Ha nő lennék nyilván én is kihasználnám azt hogyha lenne egy balek (simp) aki eltartana.

Viszont férfi szempontból nézve meg ugyebár a fenti sorrend a preferencia.


Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről.



nov. 12. 01:19
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Nekem személy szerint az első hárommal semmi problémám nincs.


Viszont többször volt, hogy a második kategóriából lezuhant a kapcsolatom a negyedikbe. Azonnal dobtam is ki az asszonyt. A negyedik-ötödik fokozatba eldöntöttem, hogy soha nem fogok belemenni. Azért annyi tartás van még bennem...

nov. 12. 01:21
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Van olyan is akit nem kell eltartani, van saját egzisztenciája és szexel is a párjával...pl én.

Ezer egy variáció van.

nov. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#2


Ha elolvastad volna a kérdést figyelmesen, akkor látnád, hogy ez volt az első variáció.

nov. 12. 02:57
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az első az volt, hogy együtt építik fel a dolgokat. Nekem és páromnak már mondanunk megvan, ami kell.
nov. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
mindenünk**
nov. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#4


Ez most lényegtelen ilyen szempontból. Ez csak egy apró részlet.


A lényeg itt azon van, hogy nem kell a párodnak eltartania téged, viszont mégis szexeltek.


Tehát gratulálok a párodnak!

nov. 12. 03:24
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Mi vagy te, matematikus?
nov. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Te sok olyan párt ismersz, mint az ötödik? Vagy a negyedik? Vagy akár csak a második?


Micsoda szerencse, hogy ennyi gazdag férfi él az országban, akik luxus szinvonalon tudják eltartani a nôiket. Mégis csak igaza van Orbànnak, rég megelôztük a Nyugatot.


Egyébként az elsõn kivül minden esetben fontos összetevôje egy betegesen kapcsolatfüggô férfi, akinek semmi tartása és önbecsülése, teljesen alárendelt szerepet tölt be a saját életében. Viszont meglepôen sokat keres, a mentális betegségei ellenére.


Szerencsére az én ismerôseim többsége mentálisan nagyjából rendben van. Cserébe csórók. Biztos ezért.

nov. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Rohadtul nem pénz/szex alapján osztályoznám az emberi kapcsolatokat, ha osztályoznám egyáltalán. Te valami érzelmi fogyatékos vagy, vagy autista? Csajod az életben nem volt, az biztos. Mennyire, hogyan, milyen minõségben szeretjük egymást? Mennyire, hogyan, miben tudunk egymás társai lenni, kitartani egymás mellett, érzelmileg is támogatni, stb? Amúgy meg a tard listádból az 1. a leggyakoribb, kb a párok 99 százalékára ez a jellemzõ, hogy mindkét fél dolgozik, és van szexuális életük.
nov. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#9


Kérlek gyere le a valóságba.

Itt a valóságban minden pénzbe kerül.

Ha bemész a boltba és odaadja a számlát neked a boltos, neki is azt fogod mondani "Bocsi, de pénzem sajnos nincs viszont érzelmileg támogatni tudlak"

Az anyagiak igenis fontosak egy párkapcsolatban. És ha ez nincs letisztázva akkor nagy koppanás jön később. Mert lehet én úgy állok hozzá, hogy az első vagy második opciót képzelem el, viszont a csaj meg a negyedik-ötödiket. Ezért kell erről igenis beszélni.


Azt egyébként elfelejtettem leírni, hogy 26 éves vagyok, és nagyrészt a korosztályombelieket vettem figyelembe. Mivel az ismeretségi körömben is zömében korombeliek vannak.

nov. 12. 07:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!