Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akinek szeretője van. Otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek szeretője van. Otthon ugyanúgy kívánod a feleséged/férjed csókját is mint a szeretődét ?

Figyelt kérdés

dec. 17. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szeretőm lett már régen nem kívántam a férjem csókját.
dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, ok a kapcsolatban jok.
dec. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te már nem vacsorázol, ha aznap ebédeltél?
dec. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De vacsorázok csak nem biztos hogy olyan étvággyal.
dec. 18. 00:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor már elkezdett szeretői kapcsolat lenni, addigra teljesen kiábrándultam az akkori páromból, nem kezdeményeztem szexet vagy csak megszokásból, a szeretőre gondoltam, tőle meg menekültem ahogy csak tudtam, nem éltünk együtt és mindig mondtam a kifogásokat miért kell hazamennem. Egyáltalán nem szerettem már hogy hozzám ér, nemhogy szex legyen... taszított is. A vicces hogy ő férfi létére nem nagyon szeretett szexelni és kifejezetten örült, hogy én már nem mászok rá, majd szakításnál persze már győzködött hogy mindennap lesz szex :D
dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok büszke rá, voltam ilyen helyzetben. Én kívántam volna, de eleve azért lett szeretőm, mert ő alig ért már hozzám.
dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En ugy vettem eszre, ilyenkor a nok rlhatarolodnak a szextol a parjukkal.
dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7vagyok csak lemaradt. Viszont a legtobb ferfi ugyanugy dugja a nejet is. Max ha mar nagyon szerelmes a szeretojebe akkor nem nyul az asszonyhoz.
dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ha férfi vagy, és van szeretőd (is), akkor otthon ugyan úgy d.ugod az asszonyt is. A szerető színt visz az életedbe, feldobja a kapcsolatot az asszonnyal.

Ha nő vagy, és szeretőd (is) van, akkor a férjedet már nem kívánod, az otthoni kapcsolatodnak vége van.

dec. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Marton Löke ***** válasza:
73%

Hát ez persze attól függ.

Ahogy több válasz is mutatja, ha a szerelem/testi_vágy elmúlt, akkor a szerető csak első fázisa a válásnak, és mindegy, hogy van e szex a házastárssal, a házasság halódik.

A másik kategória, ha a szerelem, szex megmarad a házastárssal is, (gyakran még sokkal jobb is, mint amikor nem volt szerető). Ilyenkor inkább az a probléma, hogy a szeretői kapcsolatok sajnálatosan előbb-utóbb ki szoktak derülni.

Hogy aztán azután mi lesz? Többféle kimenet:

- válás. Ez a leggyakoribb.

- megbocsájtás. (Igérem, hogy sohatöbbé. Amit aztán betart. Vagy nem tart be.)

- elfogadni így, azzal, hogy még mindig, még így is szeretem, és jobb, mint elválni. Ez ritka, de van.

Gyakrabban ha csalfa a férfi, de csalfa feleséggel is, ha a viszonya titkos marad a a család/környezet számára.

dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!