Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi vesz rá erkölcsileg ép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vesz rá erkölcsileg ép embereket arra hogy megcsalják a párjukat/feleségüket/férjüket? Ha velük csinálnák meg az nem haborítaná fel őket?

Figyelt kérdés

A kérdés lényege a fordított helyzet, azaz ha őt csalná meg az akit ő képes megcsalni, az nem háborítaná fel?

Mégis mi vesz rá embereket arra hogy olyan dolgot műveljen ami fordított esetben neki is fájna?

Nincs az emberekben erkölcsi érzék?

A kérdés filozófiai, nekem nincs ilyen sérelmem, csupán érdekel ennek a jelenségnek a háttere



dec. 21. 00:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Mert belefér nekik, azért.
dec. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%

5-ös maximálisan jól fejtette ki!

Az én okaimat a "b" verzió szóról szóra leírja. Annyiban más, hogy (még) nem csaltam meg a férjemet, de érzelmileg már teljesen másé vagyok.

Kérdező: kérdésedre az én válaszom: nem, nem fájna a fordított eset, sőt megkönnyebbülnék ha beleszeretne másba a férjem. Nálam ez van, de nem hiszem hogy sokan vannak akiknek pl szeretője van, de ő meg felháborodna ha a másik is félrelép, biztos van, de kevés.

dec. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ohh felhaborodnanak, apam honapokon keresztul csalta anyamat, erre anya amikor mar nem is voltak annyira egyutt lefekudt a kollegajaval. Kiderult, hat latnotok kellett volna... Meg o volt felhaborodva. Neki szabad, anyanak nem. Mai napig azt hajtja hogy anya megcsalta es feltekenykedik. Mikozben neki meg viszonya volt!!
dec. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Exem legjobb baráti viszonyban volt az exével, egész nap beszéltek, kérdeztem neki hogy esne ez fordított helyzetben, azt mondta kiakadna. Kiderült hogy megcsal vele igazából szimplán csak nem hagyta abba a szexkapcsolatot vele amikor jöttem én. Még én voltam a szemét mert kidobtam. De ha én csináltam volna ezt akkor meg jaj de kilenne :D
dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 3-as válaszoló írta le a legjobban. Sokszor csak nyúzzák egymást, és mindent kifacsarnak az ilyen emberek a partnerekből. Férjem exnője is pontosan ezt csinálta. Az ég világon semmi sem kötötte a férjemhez, de amikor külföldről haza jött a szeretőjétől igazából csak a pénz kellett neki. Haza jött, kuffantottak egyet és kiürítette a férjem pénztárcáját aztán ment vissza. Ez így ment évekig. A csaj már gyanítom régen nem szerette őt, de anyagilag húzta, így nem szakított vele, mert haszna volt belőle. A férjem akkor lépett ki ebből a nem is tudom milyen kapcsolatból, amikor megismerkedtünk. Akkor tette ki a szűrét miután elkezdtünk találkozgatni és rajött, hogy a kapcsolatoluknak már régen lőttek, hiszen a csaj folyamatosan a másik csávóval élt külföldön kapcsolatban. Na azt a hisztit. Barátnőm mesélte, hogy a csaj hogy kibukott azon, hogy a férjem megismert engem és miattam szakít vele. És hogy ezt hogy képzeli mégis. Mivel akkor még hivatalosan együtt voltak, a csaj úgy vette, hogy megcsalta a férjem. Állítólag hatalmas cirkuszt rendezett, hogy a férjem megcsalta és hogy ez neki nagyon fáj. Na és ő? Ő folyamatosan félreqrt zokszó nélkül éveken keresztül. Ezek után ő volt a legjobban felhàborodva.


Érdekes jelenség, az biztos. Hogyha nékem fájna akkor miért teszem meg a másikkal. Szerintem erre racionális magyarázat nincsen. EQ függvénye az egész.

dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%

"Mi vesz rá erkölcsileg ép embereket arra hogy megcsalják a párjukat?"


Eleve nem azok.

Aki képes megcsalni a párját, az sosem szerette. Jobban mondva szerethette, a maga módján. Így "szerette", hogy megcsalta.

Ennyit az erkölcsről. A megcsalás meg az erkölcs az nem fér össze az én szememben.

dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
54%
Amikor fiatalabb voltam pont így gondolkoztam. Tizenöt év után már máshogy látom a dolgot. Huszonévesen pár éves kapcsolatokban nem nehéz elítélni azt aki néha félrekacsint, de amikor mögötted van 15 év házasság és esetleg gyerekek is vannak átértékelődnek a dolgok. Nem gondolom, hogy az van belénk kódolva, hogy évtizedeket éljünk le egyetlen emberrel kizárólag, aki azt mondja hogy évtizedeket le tud így èlni az vagy hazudik, vagy dobozban él és nincs meg a lehetősège.
dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es, az igen👏 nem fikázlak le. Tudom, nem szabad.

Erkölcse meg annak nincs aki csal. Sajnos a valóságban is az van, hogy kevésbé tartják ezt a fajta normát. Utánozzák egymást és csak a persze kizárolag a legszar..bb dolgokat képesek sokszor másolni egymástól.

dec. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!