Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vagyok ennyire hülye ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire hülye ha tudom hogy megcsal?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. Együtt voltunk 9 hónapot de szakítottunk mert megcsalt. Pár hete valamiért elkezdtünk beszélgetni sokkal érettebnek tűnt stb és pár napja ismét összejöttünk. Elmondta hogy az idő alatt még nem voltunk együtt (2 hónap) megismerkedett egy másik sráccal de végül mégis velem jött össze mert hogy nagyon szeret és már le is tiltotta mindenhonnan őt.


De én érzem hogy hazudik hogy átver.. ma van annak a srácnak a szülinapja és ő volt az első aki írt neki hogy boldog szülinapot (erre elküldi az üzenetet hogy jajj milyen érzelmes mert visszaírt neki a srác egyből hogy köszöni neg hogy hiányzik neki). Kérdezem tőle kinek van a szülinapja (mert kitakarta a neveket) erre rávagta hogy a nővérének (ápr.23.-án van neki)..

Írta neki még azt is hogy direkt miatta maradt fent eddig mert amúgy ilyen este 10 fele ő mindig lefekszik aludni.


Írom neki hogy hogy eddig fent maradt erre rávagja hogy miattam.. utána meg írja hogy már megy is aludni😂😂.


Tiktokon egy csomó szerelmes videót közöl újra meg ilyenek. Kérdezem tőle így viccből hogy vajon ki lehet az a srác csak nem én?. Erre leírja így hogy: nem😂

Kegyetlen rosszul esett mert sajnos tényleg szeretem őt. Adtam neki egy 2. Esélyt megbíztam benne és erre itt van megint ez...


Kegyetlenül fáj hogy megcsal de nemtudok szakítani vele mert nagyon szeretem őt. Egyszerűen nemtudom mitcsináljak :(


Ő 20/L én 25/F



dec. 29. 00:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Ne legyél balek kérlek. Hasonlón megyek keresztül, csak a férjemnek volt viszonya egy lánnyal, majd azt hazudta szakítottak. Annyi apró jel utalt rá, hogy nem.... A sors azt akarja, hogy rágyere és jeleket mutat. Higyj a megérzéseidnek.

dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy megcsal engem. A problémam az hogy túlságosan szeretem őt és nemtudom elengedni. Ez ellen szeretnék tenni :/
dec. 29. 00:44
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Tudom, tudok olvasni. Nagy levegő és küldd el. Ezer másik nő van.

Ne legyél balek, ne alázd magad jobban. Ennél jobb tanácsot nem fogsz kapni

dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Ebből csak egy kiút van. A görbe úton járó, hazug partnert kirúgni. Önbecsülés, tartás, stb.
dec. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem őt szereted valójában, ebben biztos vagyok. Vagy azt a hazug képet amit korábban sugárzott neked, vagy a kinézetét ami ha mondjuk szép és szexi, akkor simán irreálisan szép dolgokat is hajlamos lehetsz bele látni lelki oldal felől az énjébe. De ez mind csak káprázat és illúzió, nem a valóság.

Szóval a helyzet az, hogy ő valójában pontosan az, aki először megcsalt, aztán aki később ennyire nyíltan ignorál, semmibe vesz, játszmázik veled, hazudik neked, nem tisztel, és legfőképpen nem szeret. Sőt épp ellenkezőleg, visszaél azzal hogy neked vannak felé érzéseid, és ezen át próbál meg méginkább hülyére venni. Legyezgeti a hiúságát és az egóját ez az egész, és idővel csak rosszabb lesz a helyzet ahogy méginkább a fejedre nő, látva hogy bármit megtehet. Talán még ki is nevetnek a hasonló "rafinált" barátnőivel téged, ki tudja.

Szóval nem látsz tisztán és elvakítanak az érzések értem én, de próbáld meglátni hogy amit most leírtam - és mások is le fognak írni neked - valójában az ő, az a valódi énje. Azt bizonyára te sem szeretheted. Ha maradsz ebben a "kapcsolatban", teljesen tönkre fog tenni. Orrba szájba fog hülyíteni, megcsalni és kihasználni, leépítve a maradék önbizalmadat is. A legjobban akkor jársz, ha úgy szabadulsz meg tőle hogy no kontakt, esélyt sem adva a hazudozásainak. És vissza se nézel többet.

dec. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
En elkuldenem a fenebe es keresnek mast ne szivasd magad jol kihasznalna csaj😔
dec. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Ez is az h mindig az kell aki nincs, meg akinek nem kell a másik. Olyan szekér után futni ami nem vesz fek
dec. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Mindig az ilyen kontrollmaniadokat csaljak meg. Minen kerdezed meg,h megy-e aludni meg mikor? Ez tulzas.


Ne ellenorizgesd mit rak fel. Az is gaz,h mincs sajat eleted,hobbid rajta kivul.


Ha elkezdenel edzeni ,magaddal es a barstaiidal tobbet foglalkozni,o is feled fordulna. Nincs ez elveszve.

dec. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Kerdezo, az emberek egyik legnagyobb problemaja a szeretetlenseg. Azert, hogy ezt megis megkapjuk nahyon sok mindent vagyunk kepesek megtenni, olykor sajat magunkat is kepesek vagyunk szembe kopni.


Egy dolgot fontos megertened. Nem teheted meg azt, hogy annyira lebecsuld magad, hogy oda add magad egy ilyen nonek. Mert igazsag szerint ezzel leginkabb csak sajat magaddal szursz ki. Az eletben nem helyezheted a noket magad ele. Elsosorban Te legy az akivel te foglalkozol es torodsz. Ha igy teszel akkor elobb utobb el fog jonni az a lany aki rendelkezik gerinccel

dec. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%

Egyet mérlegelj: ha most szakítasz, akkor két hétig fog fájni, de utána jobb lesz, egy hónap alatt kihevered, és megkönnyebbülsz. Annyi a dolgod, hogy lefoglald magad, hogy minél gyorsabban teljen az idő.

A másik lehetőség, hogy nem szakítasz. Viszont minden nap egyre rosszabb lesz, állandóan marcangolod magad, egyre jobban eluralkodik rajtad a féltékenység. Aztán pár hónap szenvedés után kidob a csaj, és már aznap másik pasival lesz, amíg te a taknyodon csúszol utána.

Nem lenne jobb megőrizni a méltóságod, és gyorsan túlesni az egészen? Az sokkal jobban fog fájni, ha ő dob ki.

dec. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!