Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek párom megcsal, szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek párom megcsal, szerintetek a "körmére nézzek", vagy hagyjam inkább az egészet és hülye ötlet?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk elején megcsalt és hazudozott párszor. Ez még nagyon az elején volt, lassan 6 éve ennek nem is foglalkoztam már a dologgal. Most viszont beindult a bogár az agyamban. Lehet fogni női megérzésre, féltékenységre vagy hormonokra (babát várok) nagyon remélem, hogy alaptalan, de félek hogy van valakije:(. Mindig is csöndes típus volt, soha nem mesélt nagyon a munkáiról, a napját is kb. fél percben letudja ugyanazokkal a mondatokkal általában, de most szemet szúrt valami apróság...nem részletezném, de arra gondoltam ha ma este végez elmegyek a munkahelyére és "meglepem", hogy együtt jöjjünk haza. Szerintetek hülyeség? Van értelme? Menjek, vagy maradjak? Félek eléggé...:(
2014. máj. 9. 21:09
1 2
 1/18 anonim válasza:
78%
Ha tenyleg nagyon aggodsz szerintem menj.
2014. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
menjél
2014. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
De így nem látjuk az összefüggést a munkahely, meg a gyanakvásod között. Hívd fel, hogy elémész, lehet, már a telefonban kiderül számodra, hogyan reagálna.
2014. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Jól látod, ha hat évvel ezelőtti dolgok miatt most kezd mozgolódni benned valami, az a terhesség miatt van. Ha hat évig nem foglalkoztál azzal, hogy megcsalt, akkor most már kár felkavarni a zavarost, amikor a várandósságod okán inkább nyugalomra lenne szükséged. Én a helyedben AKKOR nem bocsátottam volna meg. De ez már a múlt.
2014. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem bízol a párodban, akkor minek egy ilyen kapcsolatba gyerek?
2014. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem mennék bele, hogy 6 évvel ezelőtt mi volt. Most most van, bízok benne és szeretem máskülönben nyilván nem lennék vele, de kicsit megijedtem és lehet nem alaptalanul. Tényleg nem lényeg a miért, nem szeretnék eltérni a kérdéstől csak kíváncsi lennék ti mennétek, vagy maradnátok?
2014. máj. 9. 21:38
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész eléje, akkor nem biztos, hogy lebukik. Ellenben viszont megtudja, hogy gyanakszol, és jobban fog vigyázni. Szerintem egy biztosabb verziót válasszál. De készülj fel arra az esetre is, hogy igaz a megérzésed, biztos fájni fog, ha beigazolódik.
2014. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg projekció.Te vagy az,aki unod már a párkapcsolatot,minden nagyon gyanakvó ismerősöm álmodozott a 3.ikról titokban...
2014. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
azért könnyebben tudnánk segíteni ha leírnád nagyvonalakban h mitől gyanakszol. mert így csak értelmetlen kivetítésnek tűnik
2014. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Én mennék.
2014. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!