Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha mar tobb mint 1 eve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mar tobb mint 1 eve van szeretod ferfient de nem szerettel bele akkor mi tartja fent a vonzalmat h ne fellangolas par alkalom legyen?

Figyelt kérdés
Ha valaki hosszabb ideje szeretod h ne muljek el a vonzalom ott szerintem kell lenni valami melyebb dolognak is, maskulonben fellangolasrol beszelunk ami 2-3 dugas utan kuka. Tehat aki tobb eve szeretod ott van vakami melyebb kotodes szeretet?

dec. 29. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszkodás, a tiltott gyümölcs izgatja.
dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szeretett beléd, csak kell neki a szex.
dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
2 Ne hallgass a 2-esre, csak a féltékenység beszél belőle. Valóban van olyan, hogy beleszeretnek a szeretőbe, de annál fájdalmasabbá válik a vége, mikor a szerető leköszön. Nem a férfi, hanem a szerető. És mind két félnek.
dec. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mi nem vagyunk szerelmesek egymasba, de nem is szimpla fizikai vágy tart minket ossze, szoval nemntudom h ezt a hosszu tavu vonzalmat mi taplalja
dec. 29. 15:08
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
Szex
dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ez nemmigaz, a szex is unalmasmlesz 1 idomutan fokeg hanolyannal csinalod akihez erzelmek ne fuznek
dec. 29. 15:38
 7/21 A kérdező kommentje:
Peldat is tudok mondani, hany olyan faszi van aki a vilag legjobb nojetnjs csak vagy 3 alkalommal huzza meg aztan mar nemmis erdekes, uh mad tartjankssze a hosszu evekig viszonyba levoket. + a szeretok nem mindig csak szexelni jarnak ossze
dec. 29. 15:40
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Bejössz neki nőként és nem kell mindig újra meghódítani, betanított a kedvenc fogásaira, könnyű veled az együttlét. Találna más szeretőt, de az melós és drága lenne. Plusz te beköpheted otthon, így téged a langyosban célszerű tartani, hogy ne akarj keresztbe tenni.
dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

A szeretőmnek is van családja, így fel sem merült bennünk, hogy néhány lopott óránál több lehet belőle. Ha valamelyikünk szakítana, akkor sem tartanám valószínűnek, hogy egy pár lennénk, van néhány tulajdonsága ami párkapcsolat esetén zavaró lenne, de a szex az tökéletesen működik.

Jót is tett a párkapcsolatomnak, mert a párommal nem nagyon volt szexuális életünk, ő sokkal inkább prüd mint én és kevés dolgot vállal be. Nagyon lehúzta a szexuális étvágyamat, gyakorlatilag mindig ugyanazt csináljuk és neki az megfelelő, de nekem kevés. Próbáltam változtatni, de nem jártam sok sikerrel.

Viszont emberileg nagyon kedvelem, remek partner, jó vele beszélgetni, kiszámítható, kedves, odaadó, csak jó dolgokat tudok róla mondani. 2 nőből összegyúrtam azt amire szükségem van egy partnertől. Lehet hogy egy nőben is megtalálnám mindezt, de tapasztalataim azt mondatják velem, hogy erre vajmi kevés esélyem lenne.

dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogx alkalmi. Egyutt élve ki lenne dobva vagy minimum csalva.
dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!