Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, miért olyan “nehéz”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért olyan “nehéz” megbocsátani egy egyszeri félrelépést?

Figyelt kérdés

Hiszen a nevében is benne van, hogy az egy téves dolog volt, sorry. Akkor valami miatt nem volt önkontroll.

De nem vagyok belé szerelmes, csak a teste kellett, és a változatosság.

Et azért két év után szerintem elnézhető. Vagy tényleg ennyire gáz, hogy már harmadik napja alig szól hozzám?



2023. okt. 1. 03:55
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
87%
Xddd, ugyan, h lenne gàz 🤫
2023. okt. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Mielőtt a lányok nekiállnának megint fiúkat kriminalizálni, csak gondoljatok bele, hogy hajnali 4kor egy ilyen kérdést ilyen stílus mellett valószínűleg egy unatkozó troll ír ki...
2023. okt. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem simàn van ekkora tahó, aki azon méltatlankodik, hogy a nő harmadik napja miért csak alig szól hozzá, holott örülnie kellene, hogy nem lett azonnal kibaszva és pedálozni kőkeményen, hogy ne is legyen.

Ha troll incelke, akkor meg arra vágyik, hogy ezt tehesse, mert a csúnya csúnya nőknek nem kell. 😭

2023. okt. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

A megcsalás nem egy hiba hanem döntés!

Ha a másikat szeretem pedig nem okozok neki fájdalmat.

Ha ilyen félvállról venné valaki, hogy megcsalt az is őt minősíti.

Ha nem vágyik már rám valaki hát szakítsunk és tegye azt amit akar de a megcsalás számomra egy aljas dolog és megbocsáthatatlan.

2023. okt. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

A megcsalással rohadt nagy fájdalmat, akár ÉLETRE SZÓLÓ TRAUMÁT lehet okozni a másiknak, ergo aki ilyet csinál az egy rohadék és nincs semmi érzelmi intelligenciája.

Ha meg annyira kihűlt a kapcsolat, hogy nem is érdekli a másikat, akkor szakítani kell. Ha meg nem tudsz szakítani, mert valamilyen függésben vagy a másiktól(pl anyagi), akkor egy barom vagy, aki elb@szta az életét.

2023. okt. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert nincs kedvem rólad nyalogatni egy idegen gusztustalan nő pina váladékait.
2023. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Én nem csak nem szólnék hozzád 3 napja, ez egy olyan döntésed, amivel a bizalom, a hűség és tisztelet semmibe lettek véve, ami szerintem egy kapcsolat. Ezek után mindegy mennyi idő van mögöttünk soha többet nem tudnék rád úgy tekinteni, mint előtte, ha velem csináltad volna ezt meg azonnal vége lett volna a kapcsolatunknak.
2023. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
*kapcsolat alapja
2023. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem nehéz, hanem lehetetlen.

Ha igaz a történet, örülj neki, hogy nem dobott még ki.

2023. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Én remélem hogy ki fog dobni te primitív ösztönlény!
2023. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!