Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez a harmadik alkalom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a harmadik alkalom, hogy a barátomat hazugságon kapom. Mit érez az ilyen, amikor pofátlanul hazudozik? Meg tud változni, vagy mindig ilyen marad?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta, hogy Szegedre utazik a hétvégére a haverjaival, mert én anyukámmal megyek kirándulni. Valahogy sejtettem, hogy nem mond igazat. Nem rég kaptam egy üzenetet az egyik barátnőmtől, aki látta a barátomat Ausztriában, Graz környékén egy másik csajjal. Le is fotózta és tényleg ő az. Meg az egyik kolléganőnk. Szerintetek most mit csináljak?
2023. szept. 2. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Küld át neki a fotót :)

És kívanj neki további szép életet :)

Kuka a csávó !

2023. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is elküldeném neki a fotót :)
2023. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első kettő is ilyen hazugság volt, akkor nem értem, hogy jöhetett el a harmadik.
2023. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Küld el neki a fotót
2023. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kuldd neki a fotot, aztan gyorsan pakold.

Ha nem tied a lakas, akkor gyorsan koltozz el.

Ha tied, dobd ki ajto elott

2023. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg zarcsere
2023. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt érzi, hogy harmadszor hazudott, de úgyis vele vagy. A kérdés inkább az, hogy te mit érzel, amikor így megalázod magad?
2023. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Én a helyedben kinyomtatnám a fotót (attól függően, hogy kié a lakás) összecsomagolnék és ha nekem kellene mennem onnan, akkor kiraknám a képet a hűtőre egy "sok boldogságot!" felirattal, aztán lelépnék.


Ha enyém a lakás, akkor ugyanezt tenném, csak összecsomagolnám a ciccait és kiraknám az ajtó elé a fotóval. ;)


De nyilván te megvárod, hogy megváltozzon. Szóval sok boldogságot!

2023. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8# + zárcsere kimaradt
2023. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!