Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért lehet az hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy mindig más nőkről beszél tisztelettel, a párjáról meg nem?

Figyelt kérdés

Olyan fura hogy a pasik csak a saját párjukkal szemetek mindig, más nőknek meg soha nem mutatják ki a foguk fehérjèt, csak az ellenkezőjèt.


Miért nem fordítva csinálják?

(Tiszt a kiv-nek)



#saját pár
dec. 31. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Az lenne inkább a helyes, ha mindenkinek megadnák az emberek az alap tiszteletet addig a pontig ameddig a másik nem tett ellene..


De egyébként nem tudom, én ha nő lennék nem akarnám hallgatni ahogyan a párom mocskos dolgokat mond más nőkre, mert alapból szerintem egy elég unszimpatikus dolog így szidalmazni meg mocskolódni másokra.. Persze mindenki elkövet ilyet élete folyamán, de az ilyet érdemes "kinőni".

dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem nem normális hogy a saját párjukat tisztelik utoljára, és a tisztelet mindenki másnak jár csak a párjuk felé nem.
dec. 31. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!