Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez tiszteletlenség a részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tiszteletlenség a részéről?

Figyelt kérdés
Adott két ember, akik között titkos viszony van egy ideje. A munkahelyi chatbe, aminek mindketten a tagjai, az egyik fél nekiáll boldog családi közös fotókat feltenni. Ez arra utal, hogy a “cinkostársát” semmibe veszi?

dec. 26. 23:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Csupan csaladcentrikus
dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Amúgy te nem a cinkostársa vagy, hanem az ágyasa. Hamarosan a lábtörlője. Azért tette fel, hogy tudd, hol a helyed.
dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt teszi mint mindig minden körülmények között. Eljátsza, hogy ő egy boldog család tulajdonosa. Tudja, hogy ezt Te is tudod. Tehát számára itt nincs újdonság, ami alapján tisztelnie kéne.

Csak a szoki.

dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Én soha nem tennék ki családi fotót a másik orra elé… ! Ez egy k..va megalázó szitu… ! Mindenesetre tanulságos, hogy valaki ennyi érzelmi intelligenciával sem rendelkezik…. :(

Ezt kb. olyan emberrel tenném meg, aki az ellenségem, és élvezném, ha fájdalmat okozhatok neki.

Soha ne menjetek bele szeretői viszonyba! Soha! Ezt most egy életre megtanultam.

dec. 26. 23:43
 5/24 anonim ***** válasza:
42%
4-es te a holdon elsz ? Csak nem varod el hogy veled tegyen ki fotot. Lehet nem is voltal vele, csak bekepzelted hogy megvolt.
dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudtad, hogy van családja?

Vagy mi ez a hirtelen hattyúk halála már megbocsáss?


Ha tudtad, min lepődtél meg?


Ha nem tudtad és így tudtad meg az nyilván más szitu, de azt nem ebben a kontextusban írtad volna ki.


Minden nap hazament a családjához, befeküdt a házastársa mellé, sőt még néhanapján szexeltek is. Vagy összebújva aludtak. Ezen mi az újdonság? Ne élj illúziók között. Ez az ember minden nap eljátszotta, hogy boldog családban él, teljesen tisztában volt vele, hogy ezt a többiektől Te is meghallhatod. Elmondom neked amikor beküldte a fotót a csoportba, valószínűleg eszébe sem jutottál, nem neked akarta megmutatni. Szóval ő csak úgy viselkedett ezzel a húzásával, mint mindig. Te reagálsz erre úgy, mintha eddig nem így viselkedett volna.

dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
A szerető mindig "semmibe van véve", akármit is ad elő addig, míg ágyba csal. Mond minden szépet, aztán jön a feketeleves, mert véletlenül sem akarja, hogy többnek gondold a szereped attól, amit ő osztott rád (te meg örömmel elfogadtad).
dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

“ Elmondom neked amikor beküldte a fotót a csoportba, valószínűleg eszébe sem jutottál, nem neked akarta megmutatni”


Igen, ez jó eséllyel talált! A pár fős csoportba, ahol az egyik tag én vagyok, a másik ő….

Én is betehettem volna ilyen képet. De én ilyet nem teszek, mert gondolom nem esne neki jól annak ellenére, hogy nem titok a helyzet előtte. De én nem szeretném a másikat sem féltékennyé tenni, sem rossz érzést okozni neki.

Mindegy benéztem, ez van, késő bánat… nagyon bánom, hogy hagytam magam belerángatni ebbe az egészbe egy gyenge időszakokban :(

dec. 27. 00:13
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szedd ossze magad es hagyd beken ezt a pasit. Vissza akar majd jutni a bugyidba, de ne hagyd magad. Hidd el nagy manipulatorok a csalo ferfiak...
dec. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
22%

Bakker a szeretősdi kapcsikban senkit nem erdekel a masik párja.

Nekem olyan is volt hogy amikor a párommal es a haverokkal bnőkkel álltam és beszélgettünk csapatban egy szprakozohely elott pont megjelent a szeretőm a spanjaival akik ismerik a köreimet tehát mégtöbben lettünk es a szeretom a pàrom előtt ölelt engem hátulrol es simogatta meg a fenekem es kozben simán beszélgetett a pasimmal(akit amugy nem kell félteni nem egy "áldozat"hanem ellenkezoleg)szoval a szeretomet nem lesokkklta hogy a pasimmal vagyok hanem még fel is izgatta hogy az orra előtt is "lestoppol magának hogy "de engem húz;)


(Szemét voltam a pátommal, mert ő is az volt velem. Es tetszett is az hogy van pasi aki ebben szivesen résztvállal hogy megjátsza jogy jófej spanja kozben a nőjét húzza.)

dec. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!