Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha azert van szeretod mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azert van szeretod mert otthon nincs szex akkor is probalkozol az asszonynal neha vagy elengeded es eleg csak a szereto altal kinalt szex?

Figyelt kérdés
Ha esetleg otthon még probalkozol a szextemaval annak ellenere h szeretod van az mit jelent? Kivanod az asszonyt is vagy csak maga a tudat h csak a feleseged es a shex beletartozik a hazassagba?

jan. 3. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nő vagyok de amikor volt szeretőm is próbálkoztam megszokásból meg hogy ne tűnjön fel neki de jóval kevesebbszer mint előtte pedig már kb undorodtam tőle. Mondjuk nem sokáig volt szeretőm talán ilyen 2 hónapig, utána szakítottam.
jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Sok pasi van annyira potens hogy több nőt is ki tud elégiteni es nem áll le. De sokaknak csak egy nő is elég. Vagy az is sok. Es egy idő mulva az ujvarázsra se áll nekik fel.
jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De en kikomdottan arra az esetre ertem mikor azert van szereto mer oktthon az asszony elutasitja a szexet. Ha a ferj megis probalkozik a felesegnel ennek ellenere az azert lehet mert bassza a csoret h csak hazassagba elnek es ott tortennie kene szexnek is vagy tobbsegebe azert mert még kivanatlsnak tarthatja a feleseget?
jan. 3. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a programjuk. Pasikon nem kell agyalni🤣
jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk is kevés szex van, és az asszony nem nyitott semmi újdonságra. Itt hagyni nem akarom a családot, de valamit ki kellene találni, hogy több és jobb szex legyen.
jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ha van szeretőm akkor is ugyanúgy próbálkozom az asszonynál is. Imádom a nőket és a szexből soha nem elég. 35F
jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Otthon is és a szeretőnél is. A feleségemnek a heti 1-2 alkalom az igénye, havi 5-6 alkalom. A szeretőmmel is kb 5-6 alkalom jön össze havonta, a kettő együtt megfelel az igényeimnek.

47F

jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Silverfox30 ***** válasza:
Sziasztok! Sajnos nálunk az asszony nem áll meg. Nagyon ritkán igényli s mivel gyorsan elmegy az aktus max 10 perc. Neki ennyi elég. Játékok, újdonságok bevezetésével sem lehet felcsigázni. Magához nem nyúl neki ennyi elég. Lett egy szeretőm melette. Ő hajthatatlan. Folyamatosan vágyik a társaságomra. Pedig ő sem függettlen. Probálkozok ide haza, de csak nem áll meg. Pedig kívánom. Én 32 a feleségem 27 a szerető 21!
jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!