Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki jól, magabiztosan vezetett...

Aki jól, magabiztosan vezetett, mikor először próbálkozott az Egyesült Királyságban, vagy esetleg itt tanult, jól ment neki és otthon vezetett "másodszor"?

Figyelt kérdés
Mennyire ment jól a másik oldalon? Ha ült (volna) mellettetek valaki, aki segít, el tudtatok (volna) vezetni egy ismerős, nyugisb egyáltalán nem forgalmas útvonalon (10 km)?
2016. szept. 9. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sz*r volt, bár már volt vagy 6 éve jogsim. Igazából nagyon fáradt voltam, hiszen Magyarországról indultam. De ha figyelsz, és itthon már jól megy a vezetés, akkor nem lesz nagy baj, csak nagyon oda kell figyelj, hogy minden fordítva van (körforgalmak is, az volt a legsz*arabb nekem), és közben mondogattam magamban, hogy balra tarts, balra tarts. Mert volt hogy reflexből már mentem volna át a jobb oldalra :)
2016. szept. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem hamar megszokható, mire kikeveredsz Doverből már minden rendben, hiszen nagyon jól visz a forgalom.


Nagyobb parkolókban lehet furcsa illetve nagy lámpás kereszteződésnél jobbra kanyarodni, de ha nem vagy sötét akkor megoldod.

2016. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nálam fordítva van a helyzet, ugyanis én itt fogom megszerezni a jogsit (nagyon remélem), és most nézhettek hülyének, de eddig annyi minden zajlott körülöttem (nemrég költöztem), hogy valamiért a szüleimnek ezt sosem említettem (elméleten vagyok túl, ha arra készültem is, csak annyit mondtam, hogy tanulok, nem esett le, hogy ők nem tudhatják, hogy mire...) és majd ha hazamegyek, szeretném őket meglepni, hogy én vezetek haza. A vasútállomástól vezetnék haza, semmilyen körforgalom nincs, nagyon még kereszteződés sem, jó, ha naponta 2 autó megfordul arra... Csak nem fogunk kikötni a kórházban.

2016. szept. 10. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!