Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet it fölötem??? már...

Mi lehet it fölötem??? már vagy egy fel órája próbálkozok aludni de nem tudok mert dubog feletem valami!!

Figyelt kérdés

na theát hogy dubog járkál feletem valami! és mikor oda kiabátam hogy mi ez meg mi maga hirtelen csönd lett. felmeni meg nem tudok a padlásra nem tudok ki kelni az ágybol mer nincs it a gondozom

valaki irja legyen kedves meg mi a fene ez mert szerintem egy ember mer a kertbe van az ajto ami felvezet a padlásra és lehet bemászot! De a kamerán meg nézem it van meletem mer mondom nem tudok ki kelni ot nem mutata hogy be jöt vona valaki semit se mutat!

álat se lehet ugyhogy tesék már segiteni mer ez hiheteten!



2021. márc. 30. 02:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Creepy. Próbáld felhívni a gondozód, mondjuk lehet nem veszi fel. Még jobb lenne ha a szoba ajtó be lenne zárva, ha még nincs.


Kamera nem sokat ér ha sötét van fent.


Senki se fogja tudni mi/ki van fent.

2021. márc. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
nyugi csak 1 szellem, vagy egy sorozatgyilkos
2021. márc. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nem hiszek szelemekbe! viszont lehet valoban hogy egy örült vagy betörö még halotam is most hogy nevet hát a gondozó meg felvete azt monta jön a férjéve
2021. márc. 30. 03:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
na mi lett azóta?
2021. márc. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tessék már kihívni a rendőrséget, ne felfele kiabálni olyan hülyeségeket, hogy "mi maga hé hő he" meg hasonlók, maga szerint mi erről a weboldalról mit tudunk csinálni?
2021. márc. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
valami elmebeteg ember vot mosmar minden oké
2021. márc. 30. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!