Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabesz kérdése:

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2022 nyarán ismertem meg a jelenlegi páromat. Részemről már a legelső perctől megvolt a szimpátia, de nála időbe telt. Teltek a hetek, hónapok és mi egyre többször beszélgettünk, randiztunk. Még abban az évben decemberben jöttünk össze, de előtte is éreztük a szerelmet. Részéről nagyon bizonytalan volt. Néha közölte, hogy nem akar semmit, azután már igen. Így ment ez, mire össze jöttünk és azóta elkötelezett. Mesélte, hogy régen sok fiúval smárolt. Megkérdeztem tőle, hogy abban a három hónapos időszakban (mikor még csak bizonytalanul ismerkedtünk egymással) is smárolgatott-e fiúkkal. A válasz "igen" volt.

Ez most megcsalás?

Mert részemről akkor megvolt a vonzalom és a hátam mögött smárolgatott másokkal. Minden bizonnyal úgy, hogy közben velem is.

Még emlélszem egy akkori randi alkalomával mondta is, hogy ő még nem akar párkapcsolatot, mert kiélné magát. De nem vettem komolyan ezt a kijelentést. Később ő lett féltékeny, mert más lányokkal beszélgettem és így szép lassan elkötelezte magát mellettem, utána leállt a smárolgatással.



jan. 7. 17:24
1 2
 1/13 NTBS ***** válasza:
73%
Szerintem nem, mivel nem volt hivatalos a kapcsolat köztetek.
jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem mondanám annak.

Sokan vannak így akik ilyen lazán veszik a dolgokat. Egy nőnek meg kb 10 újjára jut férfi szóval ki is használják.

jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
én ki dobnám, volt ilyen csajom nem volt hűséges típus nem tudnék megbízni benne.
jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha még nem voltatok egyértelműen kapcsolatban, akkor nem. Az mondjuk érdekes, hogy ha már ismerkedtetek, akkor miért volt erre szüksége?
jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem, mert mondta, hogy ki akarja magát élni, nem érzi ugyanazt mint te. Tök őszinte volt hozzád és nem voltatok együtt.
jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Leclerc ***** válasza:
65%
Amíg nincs kimondva hogy jártok, addig nem megcsalás, mert nem köteleződött el.
jan. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Tök mindegy, hogy mi az, gáz, szakító ok. Engem az is zavart, hogy szerelmes volt eőttem az exem egy csajba és amíg nem jöttünk össze őt hajtotta, pedig már alakult valami. Én azt az időszakot, amikor ismerkedtünk, boldognak éltem meg, ő meg tehernek, mert a másik csajra akart többet koncentrálni.
jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És akkor hogy jöttetek össze végül?
jan. 8. 20:52
 9/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg most jut eszembe. A párom ugye akkor nem az exével kavargatott, vagy egy éppen egy másik kialakuló kapcsolatban. Inkább élte világát. Neki akkor már nem kellett párkapcsolat. Elege volt. Mai napig is szokta mondani: én vagyok az utolsó!
jan. 8. 21:05
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem totál hülyére vett. Felrakott a polcra, hogy majd levesz, ha nincs éppen más. Az ilyen emberek folyamatosan ismerkednek, bájolognak, aztán benyögik, hogy amúgy nem akarnak komoly kapcsolatot....


Nem bíznék benne ezek után. Ha összejöttök és megcsal az lesz a kifogása, hogy de ő nem is akart komoly kapcsolatot és ezt meg is mondta neked.

jan. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!