Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez érzelmi megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez érzelmi megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
A párom egy hétre elment nyaralni a családjával közben nem tudtunk beszélni. Amikor hazajött azt mondta volt ott egy srác aki iránt elkezdett valamit érezni. A barátnőm mondta neki hogy van párja, de mégis bámulta és elfogadta a bókjait. Kontaktot nem akart váltani. Hazajött elmondott mindent és szakítani akart, nem azért mert a sráctól akart volna tobbet, hanem mert ezek alapjan úgy erezte, hogy a mi kapcsolatunk nem jó mert különben nem tudott volna ilyeneket érezni. Nem voltak komoly erzelmek ezek a srac fele, azt mondta jól estek neki a bókok mert tőlem nem kapott soha, ami igaz, nem vagyok az a bókolós típus. Meggyőztem hogy adjon mégegy esélyt a kapcsolatunknak, de ezt nem tudom hova tenni. Ez érzelmi megcsalás?

nov. 30. 02:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Nem, ez nem érzelmi megcsalás, semmiféle megcsalás nincs benne.

Viszont valóban rádöbbenthette, hogy ő egy kapcsolattól nem azt várja, amit tőled kap és hogy nem te vagy az igazi.

nov. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Inkább nem akart beszélni... Mindenkinek van internete, külföldön is, nyugati országokban pl wifi van a buszmegállókban vagy a metrón is.
nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem rádöbbent arra, hogy nem illik hozzád.
nov. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Előre mondta hogy nem fogunk tudni beszélni, mert sátrazni mentek ahol nem volt áram, bár szerintem meg tudta volna oldani.
nov. 30. 17:42
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem érzelmi megcsalás?
nov. 30. 18:39
 6/16 anonim ***** válasza:
Annak.
dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hol sátraztak így november végén?
dec. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Még nyáron történt az eset.
dec. 2. 15:10
 9/16 anonim ***** válasza:
És most jutott eszedbe? Azóta mi történt?
dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem most jutott eszembe, csak azóta sem tudtam ezt magamban hova tenni és érdekelt mások ezt már érzelmi megcsalásnak tekintenék e
dec. 17. 02:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!