Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Már semmi önbecsülésük nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már semmi önbecsülésük nincs az embereknek vagy ennyit számít a látszat?

Figyelt kérdés

Nem tudom megérteni, hogy az unokatestvérem(35 n) miért viseli el az élettársát (40 f) A nőnek van már egy kis gyereke egy másik kapcsolatból, sajnos az a férfi is megcsalta. Már vagy 5- ször szakítottak, volt eljegyzés is azt felbontották. (mert a pasi állandóan megcsalja az unokatestvérem) De mostanra már nem tudom követni mikor mi van. Most meg egész karácsonykor eljátszották mennyire boldogok és minden tökéletes.

Én egy helyen dolgozok a férfivel és biztosan tudom, hogy épp egy nála 10+ évvel fiatalabb lánynál próbálkozik lassan több mint féléve. Szerintem ez már nem is csak a szex miatt akarja hanem a csaj annyira elérhetetlen neki, hogy már csak azért is kell. Erről tud az unokatestvérem is, aki erre nem a pasival szakított hanem odajött a munkahelyünkre és a lánnyal beszélgetett el, azt mondta majd elijeszti.Ez kb 2 hete lehetett. A vicc az egészben, hogy nem tudom mit mindhatott annak a lánynak, de azóta közeledik a férfihez. Ezt végig néztem, meg az összes többi kalandját is, mert nem sok fantáziája van mindig a munkahelyünkön szedi fel az aktuális nőit, végig kellett hallgatnom, hogy mennyire szeretik egymást, unokatestvérem újra eljegyzést akar ( a pasi mondjuk nem lelkesedik az ötletért) és hogy milyen jól elvannak. Ennyire nehéz új párt találni? Vagy mi lehet ebben a pasiban ami annyira pótolhatatlan? Eddig legalább csak rövid kalandjai voltak, de most mintha ezen a lányon kívül senki sem létezne. Hogy tudnék segíteni az unokatestvéremnek? Nagyon rossz nézni, hogy megint csak csalódni fog.



dec. 26. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az is benne van amit mondasz, része a butaság is és az egó kérdése ("engem kell válasszon, én legyőzőm a másik nőt, jobb vagyok nála"). De utóbbi is ugye ahhoz kötődik, hogy ebből akar önbizalmat meríteni, önbecsülést szerezni, mert fontosnak érzi magát tőle.


Azon kívül mindenkinek megvan a múltja, a gyerekkora, amik sok esetben ezekhez a sz-r kapcsolatokhoz vezetnek egész élete során. Csessze el úgy ahogy akarja, az ő élete.

dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolhatod, hogy itt valami mélyebb dolog van, ha ennyire szemellenzővel él... hatalmas önértékelési zavar esetleg teljesen más életfelfogás, kapcsolati normák, mint amit te normálisnak tartasz.


Mondd el neki amit látsz, ennyi. Ha bárhogy is véget ér ez a kapcsolata, nem fog attól még egészséges kapcsolatba kezdeni legközelebb, mivel valami elakadása van. Ehhez szembe kellene ezzel néznie és tudatosan változtatnia. Ezen dolgozni kell, ezt csak ő tudja megtenni.


Egyébként felnőtt ember, úgy rontja el az életét, ahogy akarja. Te nem tartozol felelősséggel az életéért és nem is ez kellene, hogy lekösse az energiáig, hanem saját magad.

dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Okés, s akkor kipattintja az élettárság, s ott marad ismét egyedül a gyerekkel... Az lenne a jobb opció?
dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért a férfi szemszöge is érdekes. Mit akar egy nőtől, akit orrba szájba megcsal? És ennyire nyíltan csinálja már...


Bohóc mind a kettő.

Illetve három, mert a fiatal csaj is az.


Ezeket hagyni kell a saját sz.rjukban fulladozni, addig sem más életét teszik tönkre a torz életfelfogásuk miatt. Nem kell sajnálni egyiket sem, sem megérteni, tökéletesen igazságos az élet, mert pont azt érdemlik amit kivívnak maguknak. Nekem ez a véleményem.

dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggő valószínűleg. Gondolom a kövi szerető, már csak azért is belemegy a dologba... Nyilván azért szólhatott a nőnek az uncsid, mert tudja hogy a pasinak nem erdemes hisz egyik fülén be, másikon ki. De stílusa miatt az egyébként "elérhetetlen" nő, most hagyja magát.
dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni? Sehogy. Az unokatestvéred felelőtlen és ostoba.
dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Közhely de igaz van olyan ember akit senki nem tud megkötni. Akkor sem ha minden oké akkor sem elég a szex.Mindig vágyik változatosságra, ezzel tényleg nem lehet mit kezdeni
dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!