Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalás? Ti kiakadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Ti kiakadnátok?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagyok és nem szeretnék mással járni vagy lefeküdni. Mielőtti összejöttünk, sokat randiztam, főleg társkeresőről. Jó időszak volt, mindig fizették a kajámat, ha unatkoztam, akkor tudtam kikkel beszélni, találkozni. Néha a párom elmegy hétvégente a szüleihez másik városba, olyankor én nagyon unatkozom és eszembe szokott jutni, hogy mi lenne, ha randiznék olyankor. Csak egy vacsi, nekem az ingyen van és finomakat eszem, van társaság, csók meg ilyenek úgysem kötelező elem egy első randin, kevés férfi próbálkozik be rögtön de ha mégis, megértik, hogy nem. Aztán ghostolnám a srácot, törölném magam társkeresőről. Csak olyan havi egyszer ismételném meg, amikor nagyon unatkozom.


Ti ezt megcsalásnak gondoljátok?


jan. 9. 08:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
99%
Én ezt egy oltári szemetsegnek gondolom mindkét fél felé! Mi vagy te, megélhetési k@rva, hogy ingyen vacsoraert hivatod meg magad? igen, megcsalas, de legalábbis több ember előre kitervelt atbaszasa.
jan. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
Igen, megcsalásnak gondolnám.
jan. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%

Az egoista tipikus viselkedését mutattad meg itt egy kérdés alatt. Mert kizárólag magadra gondolsz.


Nem érdekel, hogy az idegen emberrel és érzéseivel szórakozol-magyarul kihasználod.

Nem érdekel téged, hogy a partneredet aki bizalmat szavazott neked becsapd míg ő távol van.


Téged egy érdekel: a saját unalmad és életed izgalmassá tétele.


Szerintem te soha az életbe ne kezdj kapcsolatban, mert minden embert csk tönkre teszel. Szolgáknak látod az embereket, akik a te kényelmedre szolgálnak és unaloműzésedre.

jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Ennyire csóró vagy?
jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Igen a párom miatt nem biztos, hogy csinálnám :/ De azt meg leszarom és mindig is leszartam, hogy hogyan érez a randipartnerem, ha visszautasítom. Nem kötelességem szexelni vagy összejönni valakivel csak azért, mert 5 ezret költött rám...


Igen amúgy csóró vagyok, vagyis inkább úgy mondom, hogy ki tudnám fizetni, de jobb helyre is mehet az a pénz, azért heti szinten nem éttermezhetek. De inkább unaloműző volt a randizgatás még a barátom előtt.

jan. 9. 08:37
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
3+ Kérdező, azt még írd le légyszíves, hogy gyerekkorodba, kamaszkorodba ki volt a "szolgád".Szülőn kívül természetesen.
jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon tré ember vagy!
jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%
Én emiatt szakítanék veled, ha egy pár lennénk. Persze nem azért mert "megcsaltál" mert hát nem tőrténik semmi, de nekem ez akkor sem férne bele így ebben a formában.
jan. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%
7 Telitalálat. Az.
jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kötelességem szexelni vagy összejönni valakivel csak azért, mert 5 ezret költött rám."


Egyetlen helyes dolog amit kb leírtál. Ez így van.

jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!