Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalás? Ti kiakadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Ti kiakadnátok?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagyok és nem szeretnék mással járni vagy lefeküdni. Mielőtti összejöttünk, sokat randiztam, főleg társkeresőről. Jó időszak volt, mindig fizették a kajámat, ha unatkoztam, akkor tudtam kikkel beszélni, találkozni. Néha a párom elmegy hétvégente a szüleihez másik városba, olyankor én nagyon unatkozom és eszembe szokott jutni, hogy mi lenne, ha randiznék olyankor. Csak egy vacsi, nekem az ingyen van és finomakat eszem, van társaság, csók meg ilyenek úgysem kötelező elem egy első randin, kevés férfi próbálkozik be rögtön de ha mégis, megértik, hogy nem. Aztán ghostolnám a srácot, törölném magam társkeresőről. Csak olyan havi egyszer ismételném meg, amikor nagyon unatkozom.


Ti ezt megcsalásnak gondoljátok?


jan. 9. 08:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
53%
Jó de itt kb mindenki troll, unalombóp válaszolgat meg kérdezgetvebben a topicban szinte mindenki
jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Legalább fejlesztjük a fantáziánkat
jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
53%
Troll kérdés
jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
68%
Te vagy az, aki múlt héten is írt olyat hogy a barátnőd hozzád akár költözni, viszont bérleti díjat fogsz kérni tőle. Csak akkor fiú voltál, most meg lány, hogy van ez!?😂😂😂😂Unatkozó otthon ülő kisfiú vagy. Troll kamu kérdés!!!!!!!
jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
69%
Első randin vacsora? Hát azok a fiuk igencsak lúzerek lehetnek akiket már ismerkedéskor le lehet húzni. Max egy ital. Ha jó idő van séta egy parkban.
jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Még ha nem is hiszel az alábbiban és ezt megléped, az élet vissza fogja szolgáltatni. Valamilyen szinten a többiek megkárosítása, még ha némelyiknek csak aprópénz is.
jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
52%
Gyere hozzám oda csapok egy jó kis krumplis tésztát aztán ha szimpi vagy le is cumizhatsz vagy kézimunkázol vagy amit kívánsz 😉
jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
68%
Ha ennyire unatkozol,miért nem ketesel egy hobbit magadnak? Menj edzőterembe,ott van társaság. Hazafele meg nézz be a kihelyezett ételszekrényekbe,ha csóró vagy.
jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Aztán nehogy erőszakot kiálts ha valamivel felütik a piádat :)


"-Hú apu, valami ismeretlen elhívott vacsizni amíg te távol voltál aztán valami bele kerülhetett az italomba, utána alig emlékszem valamire.

-De mire emlékszel anyu?

-Azt inkább nem mondom el, de nagyon vastag volt."

jan. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!