Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsássam a feleségemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássam a feleségemnek, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
Lefeküdt a főnökével elvileg egyszer mert épp össze voltunk veszve. Kétszer én is megcsaltam de az még régebben volt. Nagyon szíven ütött mert már van 3 gyermekünk akik elég kicsik és nem akarnám szétszakítani a családunkat. De van-e így értelme folytatni?
jan. 11. 09:59
1 2
 11/16 anonim válasza:
59%
Igen, a gyerekek miatt.
jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Sosem értettem, hogyha valaki megcsalja a párját, mit van kiakadva azon, ha visszakapja. Te se szeretted akkor már a feleségedet, ő sem téged. Ennyi járt neked. Nincs ilyen, hogy az már régen volt, nem évül el. Hát nem tudom, én már elváltam volna a te első megcsalásodnál is, szerintem már hagyjátok a f.aszba, ha amúgy nem veszekedtek, akkor talán a gyerekek sem érzékelnek sokat abból, hogy szar a kapcsolat. Ha meg csokot vettetek fel, na akkor tessék együtt maradni életetek végéig :D
jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
minden a ketten semmirekellők vagytok.
jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
Na ilyenkor van az, hogy egy ferfi megteheti, mert o a teremtes koronaja, neki szabad. Asszonynak nem, mert az micsoda dolog, egy krva, felrugja a csaladjat. Kisebb lett a farkad attol, hogy visszacsalt a feleseged? Arrol nem beszelve, hogy egyaltalan hogy derult ki? O mondta el? O tudja, hogy te is megcsaltad?
jan. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Akkor ne feledd hogy még lóg neked eggyel….
jan. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%

Lefeküdt a főnökével elvileg egyszer ...........és, ha többször? az egy kevésbé fáj?

A megcsalás szemét dolog, de annyi minden magyarázat van rá......és aki magyarázza az azt érzi igaza van,aki viszont csal, annak is.

Sajna tudományos tény, minden emberben bele van kódolva a megcsalás.

A külömbség? van aki megteszi van aki nem, van aki lebukik van aki nem !

jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!