Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan hogy megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy megcsalt de többé nem teszi meg újra? Ti ismertek rá példát? 23/L

Figyelt kérdés

Normális válaszokat írjatok, kérlek legyetek kedvesek.

Aki megcsalt az 22/F



jan. 18. 18:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
74%

"Lehet szexista de úgy hallottam minden férfi megcsalja a párját még ha nem is derül ki.."


Nyugatsd csak magad ezzel. Ez jut neked. :)

jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
77%

10. Igen 15 -20 ev egyutt eles utan .. nem pedig egy par honapos vagy eves kapcsolatnal!!! Remelem erzed az atmenetet.. ha neked jo hogy masokat ia dug barmit elkaphatsz tole hat legyen..

A szeretetet azert erzed felole mert kedvel teged barati szinten de nem ugy mint egy ferfi a not amikor elvesztek egymas szemeben es mindenki mas nem letezik .. na ilyent te nem fogsz erezni amig nem talalsz egy normalis krapekot.

jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
98%

Dehogy adnék! 22 éves vagy! Van egy csomó másik pasi.

20 év és 2 gyerek után már jobban átgondolandó, na de a te helyzetedben egy másodpercet nem kell ezen gondolkodni.

jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
/12 te honnan tudod hogy nézett rám? :’DDDD normális válaszokat kértem de a fele ilyen megszomorodott élettelen nyomorult a sok agyhalott-tól vártam választ xd van nektek elég bajotok de itt élitek ki magatokat gyk-n, gratulálok :)
jan. 18. 19:23
 15/33 A kérdező kommentje:
13 köszönöm na ilyen egy korrekt rendes válasz :)
jan. 18. 19:24
 16/33 anonim ***** válasza:
90%
14. Teged csaltak meg de mi vagyunk a nyomorultak? Te adsz eselyt egy megcsalonak .. felesleges volt ki irnod a kerdest.. te csak megerositest akartal abban , hogy azt mondjuk teljesen okes normalis ez legkozelebb nem fordul elo 100%.. de ilyen hazugsagot nem irnek , mivel az elet nem csak moka es kacagas ha nem kemenyen ki pofoz es sojszor leultetti a kis popsidat a foldre.
jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
88%
Csillagvirág, akkor maradj vele... Ki állít meg?
jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

16 nyilvan nem moka es kacagas :) ki mondta h ezt vartam h mondjátok ez teljesen okes? Ertelmezd ujra a kerdest.. igen te vagy a nyomorult es megkeseredett mert en csak egy normalis hangnemu valaszt vartam amit a 13 as is írt

Nehogy en legyek mar a szar mert egy barom vagy

jan. 18. 19:42
 19/33 anonim ***** válasza:
32%
18. A 13 as is én voltam csak ékezettel. Xd
jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj, téged, ha vele maradsz, meg fog. Az utánad következőt is, nagy valószínűséggel meg fogja, de ez már nem a te dolgod lesz.
jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!