Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan hogy megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy megcsalt de többé nem teszi meg újra? Ti ismertek rá példát? 23/L

Figyelt kérdés

Normális válaszokat írjatok, kérlek legyetek kedvesek.

Aki megcsalt az 22/F



jan. 18. 18:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Lehetseges, de arra nagyobb az esely, hogy ujra megteszi. Arrol meg ne is beszeljunk, hogy eljatszotta a bizalmad.

Mit mondott miert tette? Ha volt valamilyen "oka" akkor azteg kell javitani a kapcsolatotokban.

jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet. Egy ilyet ismerek csak, meg több olyat aki csak megígérte, aztán a háta mögött kinevette.


De az az egy 17 év után, mikor az addigra felesége otthagyta, gyorsan megkereste, és elvette azt a nőt akivel egyetlen egyszer megcsalta... Szóval az sem volt tiszta hűség.

jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
56%

Milyen megcsalás?


Viszony? Egy csók egy buliban, részegen? Lefeküdt mással? Chatelt mással? Érzelmi megcsalás?

Bevallotta? Őszinte volt? Később tudtad meg? Talán nem is tőle?


Ezek mind számítanak. A végső kérdés, te meg tudsz-e bízni benne?

jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

"18. A 13 as is én voltam csak ékezettel. Xd"


Bocsika, de az én voltam. Xd :D

jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
34%
24.en voltam. Xd
jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nem apellálnék erre.
jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az lesz a baj, hogy a bizalom nem fog helyreállni. Késik 20 percet, aztán azon kezdesz meditálni, hogy éppen lezavar egy gyors menetet vagy csak dugó van és azért nem ért még haza. Megéri ez neked? Fiatal vagy. Ne pazarold a legszebb éveidet egy olyanra, aki mindenkibe beledugdossa az árbócát. Én 6 éve vagyok a férjemmel, gyerekünk is van. És ha megcsalja, én elválnék tőle, mert tudom, hogy ezek után soha többé nem tudnék benne bízni. Lelkileg tönkretenne engem, viszont odáig meg nem szeretnék eljutni. Akkor inkább egyedülálló anyuka lennék. Nálatok viszont gyerek sincs. Nem tudom miért kellene neked elviselni azt, hogy a párod mindenkivel összefekszik. Kicsit becsüld már magadat többre, légyszíves!
jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud megcsalni újra, ha nem maradsz vele. 😉 Ez a legtutibb módszer.
jan. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek olyat.

Aki egyszer megcsalt,újra meg fog csalni.

Tuti!

jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
aki 1x csal, az mindig fog!
jan. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!