Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertek olyan apát akit a...

Ismertek olyan apát akit a felesége megcsalt és mástól lett gyereke?

Figyelt kérdés
Mennyire derülhet ki hogyha születik egy gyerek és nem a férjtől??
2016. jún. 11. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem ismerek ilyet.

Szerintem kiderülhet, ha a gyerek feltűnően nem hasonlít senkire sem a családban, de valaki másra meg igen. Persze ez lehet véletlen is.

Biztosan csak genetikai vizsgálattal lehet megállapítani.

2016. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Ma, amikor 30-40 eFt egy "nem hivatalos" DNS vizsgálat? Mivel az ilyen esetek ritkán jönnek egyetlen alkalomból, úgy, hogy a világon senki ne is tudjon róla, és a DNS-teszt bármikor elvégezhető, onnantól meg az apaság vélelmének megdöntése per 6 hét alatt lemegy, 90+%. Vannak itt is ilyen történetek, a legismertebb tán ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2016. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Olyat még nem láttam, amit írtál, hanem egy hihetetlennek tűnő, de igaz történetet a közelemben.

A férj és feleség munka miatt elhidegültek egymástól, már volt gyerek is, aki tiszta apuka volt, sajnos kikacsingattak a kapcsolatból, majd úgy döntöttek, adnak még egy esélyt egymásnak, a házasságnak, pár év után született még egy fiuk, aki döbbenetesen hasonlított arra, akivel évekkel előtte anyuka viszonyban volt (a férj akkor már tudott a személyről, a viszonynak addigra vége lett) apuka botrányt csinált, anyuka esküdött mindenre, hogy évek óta nem is látta a tagot, a gyerek már elmúlt 3 éves, amikor dns vizsgálat, és kiderült, tényleg apukáé a kissrác, aki azóta már nagyobb és még mindig a régi kapcsolat pasija hasonmása, amit senki sem ért. Fura fintora a sorsnak, vagy ki tudja...

2016. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
Hiv. statisztika szerint, ma Magyarországon minden ötödik gyerek a mama félrelépéséből származik!
2016. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
4# és ezt a statisztikát te készítetted a forgószékből?
2016. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Persze 4-es, inkább minden második...sőt senkinek nem az az apja, akit annak vél...hagyjuk már az ilyen statisztikákat. Szerencsére azért még nem vagyunk állatok, hogy mindenki összefeküdjön mindenkivel és vígan szaporodjon azt se tudva kitől.
2016. jún. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Ez,hogy "ki a gyerek apja"csak a modern korban számító tényező,amikor még nem volt DNS vizsgálat,rengeteg gyerek nőtt fel abban a tudatban,hog xy az apja,aztán mégsem.Na meg olyan is volt,hogy az anya sem tudta biztosan.

Azt nem tudom mennyire lehet gyakori ez ma,de biztos jóval több,mint gondolnának.Elég egy félrelépés is,már abban is van esély,még ha védekeztek is.


Amúgy szerintem nem igazán az számít,hogy ki a biológiai apa,hanem,hogy ki neveli fel a gyereket.

2016. jún. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ismerek. Egy gazdag iskolaigazgatóról van szó, akinek volt két gyönyörű kisfia, Áron és Marci (nem az igazi nevüket használom), valamint egy nagyon szép felesége, Andrea. Az első fiú valóban a férfitól született 7 évvel ezelőtt, viszont Marcika már nem. A feleség három éven keresztül csalta a férfit a városka egyik nőfalójával. Az igazgató várta a gyermeket abban a hitben, hogy az övé. Simogatta felesége hasát, babacipőt vett, mindent megadott a nőnek. A gyermek megszületett. Az elkövetkezendő 5 évet úgy élték le, hogy még mindig azt hitte, Marcika a sajátja. Aztán végül a nőfaló kitálalt, az egész kisvárosban nagy botrányt kavart. A gyermekek az anyjukhoz kerültek, 2 hetenként az "apjukhoz" kerülnek, aztán vissza. A nőfaló is egyébként nős férfi volt, 3 gyerekkel. Egy 18, egy 15 és egy 4 éves. Elváltak, ezután Andreával házasodott össze. A végén kiderült, hogy még a nőfaló 3 éves gyermeke sem a nőfalóé, mástól van. Az igazgatónak azóta új felesége van, született neki még 2 gyönyörű kislánya. True story.
2016. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Volt ismerettségi körömben ilyen. A nőci eljárogatott más fickókhoz a férje mellett és teherbe esett, de gondolom mindketten azt hitték, a férjé a gyerek (2. Volt már).

Aztán úgy a kissrác 7-8 éves korában derült ki, hogy nem a férj az apa, mikor a gyereknek vagy vérre, vagy vérátömlesztésre volt szüksége és nem volt senki alkalmas a családból rá.

2016. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Erről nekem egy régi és kicsit ide vágó rendőr vicc jutott eszembe.

A viccbeli rendőr mindig hátulról szeretkezik a feleségével éveken keresztül. Eltelik 10 év és eltelik 20, de csak nem akar más pozícióból szeretkezni.

Egyszer csak megfordul az asszony és látja, hogy a férje a gumibotjával csinálja a dolgokat és felkiált, ..szóval te mindig a gumibottal csináltad, de mégis hogy képzeled ezt, húsz éven keresztül így becsaptál engem.

Mire a rendőr megszólal,

...én se szóltam a három gyerekért! :)

2016. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!