Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Felesegem már nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegem már nem szeretem szeretomet még nem szeretem?

Figyelt kérdés
Felesegem mar nem szerelemmel szeretem csak kotodom hozza, szeretomhoz is kotodom de nem vagyok szerelmes. Szal nagyjabol hasonloan erzek krantuk. Ma is volt mar igy? Egyforman kattog az agyad a 2 non? Őrlődsz? Elbizonytalanit?

jan. 21. 15:54
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
De bennem van hogy mimek rugjak fel 1 nem rossh kapcsolatot? Jisz minden szerelem atalakul szeretette, es szeretem ragaszkodom hozza csak mar nem szerelemmel
jan. 23. 16:47
 22/25 anonim ***** válasza:
73%

15 es 16 vagyok: persze, hogy benned van, de ezen akkor kellett volna gondolkoznod mielott megcsaltad. Nem utolag kell felteni a hazassagod. Te mar erzelmileg es testileg is kileptel ebbol a kapcsolatbol...

Ha meg is bocsatana a feleseged, szerintem akkor is csalnad (olyan pasinak tunsz, aki 2.eselyt is elszurna)

Itt mostmar nem magadra kell gondolni, eleg onzo voltal mar eddig is. Mondd el a felesegednek, ha tudjatok beszeljetek meg a nyílt hazassagot. Eleget hazudtal mar neki.

jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
21, nem is kell felrúgnod azt a nem is rossz kapcsolatot. Mesélj az asszonynak a szeretőről, majd felrúgja ő. Mindjárt nem kell dilemmáznod. Bár látva, milyen "határozott" férfi vagy, jó eséllyel utána ezen problémáznál.
jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
*15 es 18 vagyok. Elirtam, 22 is en
jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
71%
Hogy ne lenne rossz az a kapcsolat, amiben folyamatosan hazudozol és alázod a feleséged. Igen, ha megcsalod, azzal elárultad, és megaláztad. Ez minden, csak nem “nem rossz” kapcsolat.
jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!