Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Felesegem már nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegem már nem szeretem szeretomet még nem szeretem?

Figyelt kérdés
Felesegem mar nem szerelemmel szeretem csak kotodom hozza, szeretomhoz is kotodom de nem vagyok szerelmes. Szal nagyjabol hasonloan erzek krantuk. Ma is volt mar igy? Egyforman kattog az agyad a 2 non? Őrlődsz? Elbizonytalanit?

jan. 21. 15:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
35%
Akkor most szabad vagy! Ennek örüljél. A szerelem öl, butít és nyomorba dönt. A legjobb ha az ember nem szerelmes.
jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

10-es.

A kérdező a saját érzéseiről beszél. Nem az a kérdés, hogy mások minek ítélik azokat, vagy mások milyen képzeteket társítanak a fogalomhoz.

A partnerének az számít amit megél a kapcsolatukban. Az, amit a kérdező ad, ahogy viszonul hozzá.

Ebben az értelemben nem számítanak az elméleti definíciók.


Bár abban egyetérthetünk, hogy ha máshol is keres valami boldogulást, akkor otthon hiány van... azaz valójában belül van hiány, nem abban amit kap, hanem abban, amit ad... ami természetesen jön "szívből".

Adott helyzetben valószínű nem jön ugyan az, és ezt a partner is észleli.

Ugyan akkor a partnerre is igaz, hogy a szeretetet nem kapni kell hanem adni. Akkor lesz, ha benned van, és az tesz boldoggá, nem az amit mástól kapsz.

jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
#12 ha szeretsz valakit, annak nem akarsz rosszat, nem? Azt nem akarod bántani. Ez a szeretet alapja. Hogy ne lenne ennek az abszolút ellentéte az átvágás és hazudozás? Paradoxon amit mondasz. Nem szerezhetsz valakit, akit egyidejűleg aktívan bántasz. Max ha mentális beteg az illető.
jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A szerelem egy átmeneti állapot, landolás, ami szeretetté, kötődéssé alakul idővel. Ha száz másik nővel is próbálkozol, ugyanúgy át fog alakulni, nem lehet örökké száz fokon pörögni.. igazából mi a valódi kérdésed?
jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Szoval elakarod hagyni a feleseged egy olyan noert, akit ugy se tudtal megszeretni, hogy konkretan csak a jo dolgokat lattad eddig belole???
jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Szeretom nem csak jo dolgait ismerem, hisz nem csak a szex miatt talalkozunk.f
jan. 23. 16:20
 17/25 A kérdező kommentje:
A szereto nem geltetlen szexpartner akivel csak akkor talalkozol ha szex van
jan. 23. 16:20
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem elsz vele, nem tudod milyen feleseg/baratno... Annyi biztos, hogy nem egy gerinces no.

De ne erts felre, a 15os valaszom nem ugy ertettem, hogy maradj a felesegeddel. El kell valnod, mert mar szembekopted a kapcsolatodat vele. Hagyd elni, nem erdemli meg hogy igy banj vele.

jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Válj el, de ne a szerető miatt. Hanem azért mert már nem működik a házasságod. Remélem megtalálja a szerelmet a feleséged és rud meg majd bízni egy férfiban azok után, hogy milyen csúnyán hátbaszúrtad.
jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Azert nem szereted egyiket se, mert nem érdemled már meg a szerelmet!!!
jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!