Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Felesegem már nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegem már nem szeretem szeretomet még nem szeretem?

Figyelt kérdés
Felesegem mar nem szerelemmel szeretem csak kotodom hozza, szeretomhoz is kotodom de nem vagyok szerelmes. Szal nagyjabol hasonloan erzek krantuk. Ma is volt mar igy? Egyforman kattog az agyad a 2 non? Őrlődsz? Elbizonytalanit?

jan. 21. 15:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek problémáid, hát gyártasz magadnak. Valamibe csak bele kell zakkanni...
jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Normál probléma.
jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keressél egy harmadikat akit majd tudsz szeretni.
jan. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem hagyd el a feleséged, sokkal jobbat érdemel, mint egy ilyen alakoskodó gerinctelen hazug féreg.
jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Elmult a szerelem de emberileg szeretem es sok sok emlek, kiert lennek gerinctelen? 1 szoval nem mondtam h kinem allhatom
jan. 21. 16:35
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Hazudsz neki, átvered és elárultad. Ilyet nem csinál az ember, aki gerinces, vagy olyannal, akit tényleg szeret.
jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
Azert vagy gerinctelen mert gyava hazug csalo fasz vagy. 😅😅 B+ meg megkérdezi, miert gerinctelen...! 🤣
jan. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem csalnàd talan tudnàd szeretni. A lángra vigyázni kéne..
jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

8-as.

A kérdező azt írja, hogy szereti, csak nem szerelemmel.


Egyébként:

Kérdező!

A szerelemről alkotott fogalmunk idővel átalakul. Akár olyan szinten is, hogy rájössz, az csak a nagy semmi, amit a társadalom fúj fel, és nap mint nap minden, mindenhol annak különlegességét súlykolja. De a korral és őszinteséggel belátható, hogy ez a társadalmi lufi milyen üres.


Szeretet van. És azt lehet mélyíteni. 20-30 évvel a tini szerelmek után az ember észre kell vennie, hogy az az élettanilag túlfűtött lelki jelenség annak az életszakasznak a sajátja. Az évtizedekkel korábbi önmagad emlékét, meg el kell engedni. Az már nincs. Arra kéne figyelni mi van most.


Nem azt mondom, hogy 50 évesen nem lángolhat fel az emberben olyan erős késztetés mint 20 évesen. Azt mondom, hogy életöltőnyi tapasztalattal később már van esélyünk magasabb szinten újra értelmezni azt, hogy mi történik velünk, azaz önmagunk létét

jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#9 ha szeretné, akkor is, ha nem szerelemmel, nem árulná el így, és nem hazudozna neki.
jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!