Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanád a szeretődnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a szeretődnek hogy többet érzel iránta ?

Figyelt kérdés

Le szeretném zárni. Vagy megpróbálni a kapcsolatot de , így semmiképp nem szeretném folytatni. Elmondanád hogy többet érzel vagy csak lezárnád örökre úgyhogy többet nem is beszélnél vele(és soha nem is tudná meg az érzéseimet)?!

Mindketten foglaltak vagyunk.

N30



jan. 27. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Hát, csak gratulálni tudok nektek. Más esetben azt mondanám, hogy hagyd, mert aki veled csalja a párját, az téged is meg fog csalni. De így, azt tudom csak mondani, hogy hajrá, mert megérdemlitek egymást.
jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Érdekes, beleszeretsz a szeretődbe, ezért a lezárason gondolkozol.


Kiszeretsz a férjdeből/barátodból és lezáras helyett megcsalod.


Nők..

jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Én sem igazán értem mi értelme volt felülni erre az érzelmi hullámvasútra. Mi akadálya a kapcsolatnak? Gyerekek? Vagy féltek, hogy két szék közé estek?
jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam annak idején, ő is többet érzett, de aztán nem lett belőle semmi. Azt gondolom, hogy ha elmondod, 4 dolog lehet. 1: ő nem akar többet, de kihasználja, hogy te igen és hiteget amíg tud. 2: ő is többet akar, de valamelyikőtök képtelen lesz a mostani kapcsolatából kilépni. Ez a két lehetőség hosszú kínlódáshoz vezet. 3: ő nem akar többet, ezt korrekt módon elmondja neked is és befejezitek egymással. A 4. lehetőség, hogy ő is többet akar és viszonylag gyorsan véget vettek a mostani kapcsolatoknak.
jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam. Osztán most meg itt szuszog mellettem az ágyunkban épp... :)
jan. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2: miert hegyezed ki a nokre? Ferfiak is megcsinaljak ugyanezt. Vagy toluk nem gaz?
jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!