Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Zavarna, ha a szeretődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a szeretődnek lenne még más nője is rajtad kívül?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a nőket kevésbé zavarja mint a férfiakat , ha több szöggel foltozzák azt a zsákot.
2018. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nálam a szerető csak játékszer. Játéka meg annyi lehet az embernek amennyit akar.
2018. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Igen,zavarna.
2018. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
a zasszony szamit?
2018. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Pont even a helyzetben vagyok, keeesz:-))


Nalunk ezt a szereto mindig tagadta de mindig tudtam h hazudik-soha nem hittem neki es allatira zavart-nem a megcsalas, hanem a hazugsag maga. Mar haromszor hagytam el emiatt de mindig visszaszerzett, valamiert elvalaszthatlanok vagyunk ami rohejes.


Regen volt profilunk egy szexpartner kereson, es tudtam h elobb utobb visszamegy oda ugyhogy felregeltem alneven es ta daaa ott volt. Utana mar nem tudott hazudnibes inkabb megforditotta a dolgot es arra helyezte a hangsulyt h en miert vagyok ott.


Ket napja eldontottuk h nyitott kapcsolat (eszemben sincs massal lefekudni) es a kikotes az h egy emberrel csak egyszer lehet lefekudni, senkivel semmi rendszeresseg es arra jottem ra h mar nem zavar, nem erdekel leven kozos jovot nem terveztem vele, szexre pedig toketeles, es a funkcioja erre tartom. Szoval nyilvan valahol serti a buszesegemetnde atlepek rajta.


A helyzet h olyat mint o szinte lehetetlen talalni ergo nem is keresek nekem igy egyszerubb-ez egy megalkuvas, de sajat dontes. Egyebkent a buktattam le kb 3 oraja:-))))))

2018. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Feel the irony
2018. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Engem nem zavart hogy néha a férje is megdugta, de őt igen hogy a párommal is dugok.

Ezért lett vége mert a nő nem birta elviselni, állandóan féltékenységi jelenetet rendezett, sírt, hisztizett stb.

Én meg nem fogok egy nőnek sem hazudni hogy külön szobában alszunk, már csak a legfontosabb dolgokat beszéljük meg, semmi testi kontaktus nincs .... bla-bla-bla ...

Mondtam hogy szeretem a páromat is és rendszeresen dugunk, így ment bele a kapcsolatba de aztán úgy látszik mégis zavarta.

2018. nov. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, tudom hogy van más is, de tagadja. Pedig nincs jelentősége. Sőt, még izgat is, hogy kapós pasi 🙃
2018. nov. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Engem zavarna, ha nem én lennék az egyetlen második. A feleség nem zavar.
2018. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem még csak olyan nővel volt dolgom, aki szóba sem állt volna velem, ha azt mondom, hogy az asszonnyal is lefekszem néha...
2018. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!