Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy családos ember megcsalj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy családos ember megcsalja a házastársát (mi több, ott is hagyja, akár a gyerekekkel), és tudta az, akivel megcsalta (de annak nincs párja), hogy családos, melyik éri meg jobban a pénzét?

Figyelt kérdés

febr. 9. 10:10
A kérdező szavazást indított:
Mindkettő.
A házaspárnak annak a tagja, aki megcsalja a párját.
Egyéb, leírom.
23 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki felrebszk! Pisztolyt senki nem tart a fejéhez!
febr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Mindkettő egyformán. Férjem szeretőt tartott, hamar lebuktattam. Tudtam, hogy nem élünk felhőtlenül, elismerem a hibáimat, de sajnos megbeszélni se szeretett volna semmit. Szerinte ez volt a legjobb megoldás. Baba is van. Elhagytam a gyerekkel. Mindkettőnket meg akart tartani, mondtam akkor itt és most vége. Összejött a szeretővel, rájött, hogy nem így képzelte el, sokszor bepróbálkozik nálam.


Nos, a kérdésre így a válasz: a környezetünkben mindenki a csajt hibáztatja, hogy mekkora r*banc (amúgy 4 gyereke van, fêrje). Pedig mondtam, hogy ez mindkettejükön állt igazából. Ha a férjem akart volna engem, akkor nemet mond a csajnak, bármennyire is nyomul, és megoldjuk a gondjainkat. Hiszen minden egyes nap ezt hangoztatta, csak épp a cselekedetig nem jutott el.


Azt mondom, meg is érdemlik egymást, valószínűleg egymást is hátba fogják szúrni.

febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az aki, házas, aki hűséget fogadott, inkább az a felelős. Őt számonkérheti a házastársa, a másikat senki.
febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!