Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg igaz, hogy ha pestre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy ha pestre költözünk, ott megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk és màr 4 éve együtt vagyunk, most szeretnénk felköltözni Budapestre barátnőmmel Szegedről. Egyik ismerősöm pesten lakik és azt mondja, hogy figyeljek majd ott a nőmre, mert könnyen lecsaphatják, mivel nagyon sok a nyomulós mind a munkahelyeken mind a konditermekben illetve mèg a villamoson, metrón is. Bevallom őszintén megrémített most ez az odaköltözés kapcsán. Van okom aggódni?

febr. 20. 23:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%
Nehogy azt hidd, hogy bárki is hozza fog szólni. Baromi kevesen mennek oda manapság az utcán az emberhez. Munkahelyen vannak nyomulós alakok, ez tény, de akkor ilyenkor szólni kell a felettesnek.
febr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
19%

Utca - csak akkor (ugy se gyakori) szokás leszólítani ha nagyon szép a lány, máskülönben teljesen kiveszett még Budapesten is.


Konditerem - ha egy picit is szép akkor befognak próbálkozni


Munkahely - itt van a legtöbb próbálkozás de egyes cégeknél kizárt

febr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
21%

Néhány nő valóban olyan, mint a macska.

Ahol már 5 forinttal jobb minőségű kaja van, oda átköltözik...

Vagyis egy elpunnyad, dögunalom kapcsolatból lehet átszáll egy másikba hamar.

Szóval kell majd teperned.

febr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%
Ha meg akar csalni bárhol megcsal, ha nem akar akkor sehol nem fog. Ennyire egyszerű. Egy átlagos kinézetű lánynak is lényegében végtelen lehetősége lenne, Szegeden is.
febr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%

Nem fogjak lecsapni. Biztos kotodik hozzad es te vagy neki fontos egyedul.


Nincs am olyan nyomulas itt pesten ,ahogy gondolod.

febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%

Na, a sok mellébeszélés ellenére valójában benne van a pakliban, hogy ha nem is csapják le a kezedről, de megdugják.

Én 20 éve költöztem fel Pestre, azóta láttam már sok mindent. Sok nőnek kinyílik a csipája, több a lehetőség.

febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy érdekes a leszavazás, egy szép női rokonom felköltözött vidékről és minden hónapban leszólítják kondiban, az utcán is évente párszor, vidéken ez nem fordult elő.
febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Szeged szintén nagyváros nem egy kis zsákfalu, ergo ha meg akarna csalni ott is megtehetné (mondjuk falun is).

Amúgy ha ennyire nem bízol a párodban nem látom értelmét ennek a kapcsolatnak.

febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
29%
Szeged lakossága 160 ezer fő, Budapest lakossága 1,7 millió fő. Több mint 10x, tehát nagyobb különbség van mint egy kisváros és Szeged között. Rengeteg a kapós férfi Budapesten
febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, én arra próbáltam célozni, hogy ha valaki meg akar csalni, az megcsal egy 100 fős faluban is, ez ennyi.

#18 voltam.

febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!