Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Együtt maradjak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradjak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyunk együtt nem olyan sok tudom és nem rég mondta el hogy a kapcsolatunk elején nem összeveszés miatt szakította meg a kapcsolatot a fiú barátjával hanem mert előttem barátság extrákkal visuonyt folytatott. És miután összejöttünk egyszer még bepróbálkozott a pali elkezdte szájjal kényeztetni de leállíotta 2perc után és teljesen megszakította vele a kapcsolatot.Ezt nemrég vallotta be nekem. Vele maradjak?

febr. 21. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Kár volt elmondania, de nem számít.

Ha jól megvagytok, mi a gond?

febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

Ha a szájjal kényeztetés alatt nem a csókot érted, akkor az azt jelenti, hogy a barátnőd meztelen pinával feküdt előtte. Tehát benne volt, csak 2 perc kellett hozzá, hogy eszébe jusson, hogy van egy pasija (te).

Ezek után szerintem egyértelmű a válasz.

febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1. Felhasználó:több hónapon keresztül kamuzott arról hogy soha nem volt köztük semmi
febr. 21. 19:12
 4/19 A kérdező kommentje:
2. Felhasználó: igen sajnos nem a csókolózásra gondoltam. Azt mondta hogy lehúzta róla az ilyen mackógatyát és a bugyiját odébbtolta. Igen nekem is az a bajom hogy előbb is le állíthatta volna. De azt mondta fájt neki és nem is élvezte.
febr. 21. 19:17
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

He kissed her lips...Those lips.


És most mondta el, nem akkor vagyis tudja, hogy súlyos hibát vétett és mivel már nem bírt a lelkiismeretével/félt, hogy kiderül más által inkább elmondta ő maga. Rád pakolta az egészet és most ami szép volt, jó volt megcsúfította egy csettintéssel.

Egyébként mégha a száját is csókolta volna meg és nem odalenn akkor is már együtt voltatok.

Ha te valaki iránt táplálsz érzéseket akkor még addig se mész el mással!


Egyértelműen megcsalt, valószínűleg meg is fog a jövőben ha vele maradsz, mert igazából nem szeret téged!

febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Erről hogy fájt neki és nem is élvezte, az a vicc jut eszembe, hogy kicsim muszáj volt megdugnom a Julikát, mert azt mondta, hogy neki szűkebb, és sokkal jobb a pinája, mint neked, és én ezt nem hagyhattam annyiban.


Megcsalás egyébként igen. Döntsd el, hogy meg tudod-e bocsátani neki. Ha nem tudod elengedni szakíts, mert innentől mindig ez fog eszedbe jutni.


Egyébként nekem is van pl. olyan csaj barátom akivel a múltban párszor dugtunk meg leszopott. Ismerjük egymást több mint 10 éve, nincs köztünk nagyon rég semmi, közbe megiszunk valamit és dumálunk, ennyi. Egyikünk se mondja el az aktuális párjának, hogy van múltunk, mert csak konfliktust szülne.


A barátnőd amúgy hogyan, vagy miért mondta el?


31 F

febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Leültetett és elmondta mert félt hogy mástól tudom meg előbb utóbb
febr. 21. 19:41
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy nem fog hűtlenkedni. Az a baj, hogy mindig benned lesz, hogy akkor is csalfa volt és nem fogsz benne bízni. Lesni fogod mit csinál, kivel akaratlanul is és hozzá fogod vágni úgyis, hogy van rá okod miszerint ne higgyj neki.

Az a 2 perc árnyék és mindig ott fog lófrálni legalább mögötted.

Lehet egyszer jól felkúrod magad és te fogod "vissza csalni", hogy "kvittek" legyetek.

Fölöslegesen maradsz vele.

febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Látod ha nem tartott volna attól, hogy kiderül mégcsak el se mondta volna! Nincs lelkifurkája!!! Ilyen lénytől mit várhatsz? Semmi jót!

Hagyd ott, jobban jársz nélküle.

febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Én nem maradnék vele. Egy szavát se tudnám elhinni.

Nem élvezte... hogyne. Érdekes, előtte élvezte. Hülyének néz, hogy azt akarja beadni neked, levetkőztették és két percig nyalták a punciját erőszakkal? Nevetséges. Amúgy sem korrektségből mondta el, csak félelemből.

febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!