Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Együtt maradjak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradjak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyunk együtt nem olyan sok tudom és nem rég mondta el hogy a kapcsolatunk elején nem összeveszés miatt szakította meg a kapcsolatot a fiú barátjával hanem mert előttem barátság extrákkal visuonyt folytatott. És miután összejöttünk egyszer még bepróbálkozott a pali elkezdte szájjal kényeztetni de leállíotta 2perc után és teljesen megszakította vele a kapcsolatot.Ezt nemrég vallotta be nekem. Vele maradjak?

febr. 21. 19:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha most előjönne a nagyon gonosz énem azt mondanám, valaki ráijesztett, hogy el fogja neked mondani ês még esetleg sokkal többet is...

Nem magától jutott neki eszébe elmondani.

febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "haver" zsarolta...
febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"több hónapon keresztül kamuzott arról hogy soha nem volt köztük semmi" - Ezt először nem mondtad, kérdező.

Így egészen más a helyzet. Ha hazudott, nem bíznék benne többet.

febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg a csávó megint megdugta és bezsarolta ha ez nem lesz rendszeres akkor kitálal.
febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg folyamatosan dugta melletted, ilyen nincs hogy csak kicsit kinyalja neki aztán nem dugja meg. Öreg róka vagyok ilyen téren kellő tapasztalattal, a csaj rendszeresen kúrt a csávóval, még most is szerintem csak valamiért a csávó be akarta köpni, így inkább egy kis rész igazságot csöpögtetett neked, hogy lásd milyen őszinte veled. Hát nem az, egész biztos vagyok benne hogy mai napig és eddig is folyamatosan csalt, bocs de ez a legvalószínűbb forgatókönyv.
febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is ribizli, ki kéne dobni minél hamarabb hogy ne menjen rá több időd!
febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Azonnal ki kellett volna vágni, ebben nincs kérdés.

Nagyon sok dolgot elnéztem és senki más nem mentette volna ki a moslékból páromat, de ilyet nem nézünk el!


35/F

febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
na, mi lett a vége?
febr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Há ez nem egy apróság amiről hazudott sokáig. Vannak kegyes hazugsagok amiket meglehet bocsátani, de én ezt nem tudnam. A bizalmad felé így biztosan megromlik elsősorban.

Meg hát nem értem. Én a párommal eleinte nagyon bonyolult helyzetben voltam. Sok sérelme rajtam csattant, megbántott sokszor, nem éreztem hogy stabil partner lesz nekem hosszútávon. Mégis masfek hónap együttlét után mikor egy buliban az előző szeretőm próbálkozott és spiccesek is voltunk, nem csináltam vele semmit. Jó volt a társasága, jót tett az önbizalmamnak, ami nagyon lent volt, mégsem engedtem neki. Inkább lapátra tettem volna azelőtt a páromat. Azóta egyébként nagyon jó irányba fejlodtunk és sokszor eszembe jut hogy milyen jó hogy nem veszítettem el a fejem.

febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!