Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minnel tobb ideig vagy egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minnel tobb ideig vagy egyutt a szeretoddel annal jobban megszereted vagy ha nem is szereted meg de annal jobban kotodsz hozza?

Figyelt kérdés
Ha mar tobb eve van szeretod akkor az evek multaval mar egyre jobban ragaszkodsz kotodsz hozza?

febr. 27. 23:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Fhuu 8as abszolút ezt érzem én is,😔😔 a.lecserélhető elem, tökéletes megfogalmazás.Nem törődik veled ha vége, pótlék voltál és keres újat, hajtja a vadaszösztön

.Pasitól hallottam így szószerint: mert.minden p@nci más

febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

#11:

Csak az a szomorú hogy addig amíg a szerető vele van (sokszor évekig) addig megígér mindent a másik, mindenbe beavatja, a szerető lesz a legfőbb bizalmasa, még a haverok sem számítanak, lényeg hogy ő mindenben támogatva legyen testileg, lelkileg, mentálisan, barátilag, ha együtt is dolgoznak akkor a munkában is.

De amint más lesz az élethelyzete, már van szebb, jobb, okosabb, gazdagabb, érdekesebb másik lehetősége (új opció) akkor rögtön elfelejtik hogy ki volt az aki mellettük állt éveken keresztül amíg ezt más nem tette meg.

Az a szomorú ebben az egészben, hogy amelyik ember ilyen személyiségű (szeretőt tart) az az esetek többségében soha nem lesz elégedett, mindig keres egy másik szeretőt. Bekerül a FOMO jelenségbe (félelem attól hogy lemarad valamiről), így váltogatja a szeretőit bizonyos idő után. Kiből tud több hasznot húzni, ki ugrál úgy ahogy ő fütyül.....de ő soha nem lesz boldog. Senki sem lesz neki elég tökéletes neki.

febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
76%

12 es,teljesen jól látod, gondolom tapasztalat..

Anno nekem is volt szeretőm, tavaly októberben vége lett.. Rámirt a múlt héten, hogy írhat e, válaszoltam, hogy igen.Azota sem írt..szóval nincs új a nap alatt

Én nyomulni és kezdemenyezni nem fogok, csak sz@ r hogy a reményt felkelti mert jól .megvoltunk azután meg nem tesz semmit sem...

febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

#13:

Én a helyedben nem engedtem volna meg neki hogy írjon!

Ez a kérdése is csak arra volt jó hogy leteszteljen téged hogy ugranál e első szóra ha ő úgy akarja. És te ugrottál, mert azt írtad neki hogy írhat.

Tehát látja rajtad hogy jó vagy neki egy talonban tartott nőnek akit akkor vesz elő majd ha nagyon rászorulna egy nőre.

És azért nem írt neked azóta sem mert van más opciója, vagy ha nincs akkor tesztelget hogy mennyi idő után vagy még hajlandó visszafogadni őt.

De a szálakat ő mozgatja a báb meg te vagy.

És miért fogadnád vissza?

Az alapprobléma meg lett oldva amiért szétmentetek? Gondolom nem. Akkor újra csak ugyanaz lenne a végkifejlet ami most is van.

febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
50%
14 es a 13 asnak nincs sok önbecssülése, ezert fog ráunni mindenki
febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Kedves Tőled, és köszönöm hogy ilyen részletesen írtál.Attol meg nem találkoztunk és valszeg nem is lesz folytatása. Alaprobléma nála volt, ő akarta hogy vége legyen.Igen, elhiszem és én is úgy látom talonban vagyok tartva de ez addig is így volt, amíg vele voltam.Az ilyen pasik nem bírják a farkukat a gatyában tartani
febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
17%

Én így tudtam túltenni magam egy toxikus pasin, mert nem tudtam szakítani vele, azaz ha meg is tettem, vegul mindig visszanyalta magát. (zsarolt is, fenyegetett is, mikor mit) es eldöntöttem, hogy addig ulök vele amíg megunom es beleunok vegkepp. Es sikerult

Ha túl hamar szakítottam volna akkor maig nosztalgiával gondolnák rá, es álmodoznák arról hogy mi lett volna ha. Igy sikerult megundorodni

febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
62%
17 es,nem láttam bele többet mint ami, nem éltem meg úgy hogy toxikus.
febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
18 as, nem neked valaszoltam. 17 es voltam
febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
#15 tekintve hogy nincsen senki így nehéz bárkinek is rám unni🤣🤣😁.De köszönöm! még jóhogy aki nem is ismer egyáltalán, semmit nem tud rólam, véleményt ír..🙄🙄
febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!