Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minnel tobb ideig vagy egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minnel tobb ideig vagy egyutt a szeretoddel annal jobban megszereted vagy ha nem is szereted meg de annal jobban kotodsz hozza?

Figyelt kérdés
Ha mar tobb eve van szeretod akkor az evek multaval mar egyre jobban ragaszkodsz kotodsz hozza?

febr. 27. 23:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

8-as, azért ez nem csak a szeretővel van így, hanem más kapcsolatokkal, akár barátsággal is! Ha valaki elköltözik, csökken a találkozások lehetősége, kevés lesz a közös pont, közös élmény. Ez automatikusan távolodást fog maga után vonni. Nagyon kevés olyan barátság létezik, ami a nagy távolságokat kibírja…. És férfi nő között több szempontból ős nehezebb. Ha mindkét félnek van családja, gyerekei, akkor a találkozásokat is meg kell szervezni, időt szakítani.


A kérdésre a válasz, hogy természetesen ép kötődésű emberek között kialakul egy mélyebb kötődés idővel a szeretői viszonyban is. Ez függ a kapcsolat minőségétől is. Ha nem csak szex a kapcsolat fókusza, akkor még inkább. Valaki tud több embert is szertni egyszerre.

márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

#21:

Igaz amit írtál, de én olyan szempontból értettem hogy ha annyira fontos lenne a szerető és annyira szeretné a másik fél, akkor elválna és a szerető lenne a párja.

De elköltözés esetén is nagyon ritka hogy a szeretőt "vinné magával".

Az új életét új munkával, új lakhellyel SEM a szeretővel tervezi a nagy többség, hanem inkább az új városban, új munkahelyen keres egy új szeretőt. Mert ugye a házasságából nem lép ki, mert akkor felezni kellene a vagyont....

Lehet ezt az eltávolodást a nagy távolságra fogni (még barátságok esetén is), de szerintem itt az illető valódi személyisége mutatkozik meg.

Addig jó volt a szerető az adott helyen, de ha már új életet kellene vele kezdeni ami "munkával jár", azt már inkább nem.

Pedig szerintem a szeretők nagy százaléka költözne azzal akit szeret..... de ugye olyankor már nincs rá szükség, mert van helyette másik. Személyiségében problémás ember (csak addig ígérget amíg tudja használni a szeretőt) nem változik. És ezt nem érdemes a nagy távolságra fogni. Barátságnál is ha mindkét félnek fontos a másik akkor keresni fogják egymást, bármilyen távolságra éljenek egymástól.

márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
50%

Nem mindig lehetséges elválni több okból sem. Vagy akkora a veszteség hányados, hogy nem éri meg. Egyszerűen több a “birtok” a másik oldalon. Ez sokszor pusztán matematikai tény. A szenvedélyért cserébe meg nem hozzák meg gyakran ezt a döntést a felek. Azért sem, mert sokszor a házastárssal azért nem olyan rossz a helyzet, hogy mindent borítson a másik. Meg gyakran kisgyereket, családot kell akkor elveszíteni. És azt gondolom, hogy ez így rendben is van valahol. Nem lehet mindenben az érzelmek alapján dönteni. Nekem az tűnik szürreálisnak, hogy valaki belemegy egy szeretői viszonyba egy házas emberrel, mert titkon reménykedik, hogy mindent felad. Ha én ezt szeretném nőként, akkor nem kezdenék viszonyt vele és nem feküdnék le vele, amíg kapcsolatban van….

Nekem is van szeretőm, de nem cserélném le, mert nem kocsikerék, hogy cserélgessem. Sosem ígértem neki semmi olyat, amit nem tudok megvalósítani. Egy munkahely váltás nekem nem lenne gond a találkozás miatt, de az biztos, hogy az idő miatt sokkal kevesebb lehetőség jutna egymásra. És nem azért mert nem szeretem….! Azért, mert a való életben nagyon tele van a napom és neki is. Sajnos ez egy ilyen műfaj… ezzel számolni kell az elején. Az elkötelezettség nem ugyanaz, mint a házasságban.

márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
De en 1 szoval se irtam h szerelmes kesz bekem es elvalik. En csak annyit kerdeztem h jobban kotodik hozzam
márc. 2. 12:12
 25/34 A kérdező kommentje:
A megszereted domgot se arra irtam h szerelmes lesz hanem h jobban megkedvel jobban megszeret emberileg jobban kotodik e vagy ragaszkodik
márc. 2. 12:13
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megkérdeznéd az illetőt akkor lehetne az, hogy tudod mi a válasza rá a te emberednek. Mi nem fogjuk tudni. Tudod miért? Mert ahány élethelyzet, ember, kapcsolat, annyi féle. Mindenkiké más és más. A tied is mindenbizonnyal tök más mint a szomszéd Jucinénié.
márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
54%
Az is egy opció, hogy megunod, nem lesztek már egymás számára érdekesek.
márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
81%
Persze, annál jobban megszereti. A végén annyira, majdnem, mint a feleségét és majd keres egy új szeretőt.
márc. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
74%
De minek vagytok házasságban, ha szeretőtök van? Lehet lepontozni.
ápr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
57%

Én 1 év után kiábrándultam és elhagytam.

Kicsi volt a farka, találtam nagyobbat.

Ja és elfelejtette hogy én vagyok a nő.

Mert a végén már nekem kellett értemenni kocsival , és soha nem kaptam tőle egy apróságot sem, egy üdítőt sem.

Az előző ( 10 évvel korábban) soha nem volt zsugori, szóval nem vagyok hozzászokva a selejt palikhoz.

ápr. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!