Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas férfiak hol találhatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak hol találhatnak szeretőt?

Figyelt kérdés
Sajnos a feleségemnek néhány éve nagyon lecsökkent a libidója bizonyos okok miatt. Az enyém viszont nem változott vagy ha változott is inkább nőtt. Sajnos nem találtunk megoldást a problémára az elmúlt években viszont ezt leszámítva nagyon jól működik a házasságunk, érzelmileg is elég stabil. Így történt, hogy pár hete felajánlotta, hogy ha szeretnék nyugodtan keressek egy szeretőt csak ha lehet ő ne tudjon róla. Mivel igazságtalannak érzi, hogy csak akkor szexelhetek ha neki is van kedve hozzá, ami sajnos nagyon ritka. A kérdésem az lenne, hogy hol találkozhatnék hasonló helyzetben lévő hölgyekkel? A környezetemben lévő hölgyekkel nem szeretnék ismerkedni mivel nem akarnám kellemetlen helyzetbe hozni se magam se a feleségem. Munkahely is kilőve mivel vállalkozó vagyok és csak férfiakkal találkozom a szakmámból kifolyólag. Konditeremben is szinte mindenkit ismerek már. 36 éves vagyok egyébként 190 magas, sportos alkat. Negatív kommentet nem kérek, köszönöm.
febr. 29. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Az szép, kitűnő kapcsolat😂
febr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Bárhol, akár még itt is.
febr. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem nagyon kevés nő használja az oldalt. Legalább is ilyen célra. Te nem így gondolod? Azt vettem észre, hogy a legtöbb tag hasonló unatkozó troll mint az 1es.
febr. 29. 08:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj fel olyan oldalra azt jól van.
febr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindennapos lesz már ez a kérdés??? Tinderezzél. Hidd el, elsírod, hogy elhanyagolnak otthon, szinte bármelyik nő (aki hasnló értêkrenddel bír) azon fog dolgozni, hogy majd ő legyen az, aki megad neked mindent bármi áron.
febr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Ez most off lesz, elnézést: Elképzelni sem tudom hogy egy nő hogy lehet ennyire érdektelen hogy inkább szeretőhöz küldi a férjét minthogy magán változtasson valamit. Egészségügyi okok miatt fáj neki a szex vagy csak simán nincs kedve? Olyan megoldás nincs hogy amikor nincs kedve akkor kicsit próbál rád hangolodni? Egyéb módon, a behatolásos szexen kívül sincs kedve örömet okozni neked? Te szoktad öt kielégíteni?

Amúgy rohadt erős lehet érzelmileg a házasságotok ha a nejed annyira szarik rád hogy letud egy nincskedvemmel, tenni meg semmit nem tesz hogy legyen megoldás, ami mindenkinek jó. Te meg ha megkaptad a zöld lámpát a megcsaláshoz, már mész is.

Csak hogy a kérdésre is válaszoljak, tinderen gondolom pillanatok alatt találsz partnert. Csak kalkuláld bele azt is, hogy a feleséged kivág ha megtudja a megcsalást, szerintem csak tesztelni akart téged hogy mit reagálsz a kijelentésére.

febr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

6# bocsika, de hogy miért van az ami van, ahhoz semmi közöd.

Feltett egy kérdést, korrektü leírta a dolgot. Arra, hogy idejutottak megvolt az okuk.

A te férjed nyugi nem fog kurvázni csak azért, mert más szabad kártyát kap.


Válaszul: tinder. A legelején mondd el, mit akarsz, és akkor nem lesz csalódas, pofára esés.

febr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszony pont hu. Ott lehet hasonlot talalni, probald ki
febr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Ahol a házas nők, kb bárhol. Neten, munkahely, utca, bolt, sport, hobbi, társaság, ismerősi körben. Nekem legjobban a való életben vált be, nem online. N
febr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9-es egyetértek. Nekem is az offline világ vált be jobban. Rögtön szemtől szembe kontaktus által. Hihetetlen, hogy mennyire könnyen megy ez, ha az ember tudja, hogy mit akar és minimálisan el tudja adni magát. 42 F
márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!