Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mitol fugg h a szeretot csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol fugg h a szeretot csak par honapig vagy evekig tartjak?

Figyelt kérdés
Ha valaki csak par honapra kell az nem nyujt eleget mint az abszereto akit evekig is megtartanak? Netan nem eleg eros a vonzalom?

márc. 5. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Mennyire lehet palira venni. Ha annyira naiv hülye-már elnézést-,hogy évekig elviseli,hogy csak második marad örökre akkor nyilván nem cserélik le :'D
márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
A teljesitmeny
márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ki mikor bukik le otthon...
márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem hogy mennyire kényelmes..

Ha nem kér semmit, nem akar többet, nem akar közös programot, nem nehezíti meg ezt az egész megcsalósdit csak ugrik amikor a foglalt félnek jó, szerintem az maradhat évekig..

Minél nagyobb lábtörlő a szerető, magyarul.

márc. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Általában mind a két fél foglalt, nem tudom honnan veszitek, hogy csak az egyik (férfi) az.
márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha nincs lebukas, ugy ertettem akkor a jutlen fel meddi tartja meg a szeretot? Mitol fugg h par honap utan lesecreli vaby evekig megtartja?
márc. 6. 04:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Lenyeli-e
márc. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg többet, mást, jobbat tudsz neki nyújtani. Rosszabb esetben amíg újdonságnak számítasz. Ez mindkét nemre igaz, de vannak kivételek is :)
márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!