Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Atlagosan meddig szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Atlagosan meddig szokott tartani 1 szeretoi viszony?

Figyelt kérdés
Atlagosan 1 even belul lezarul vagy 1 evnel tovabb?

#viszony #Szeretőzés
márc. 5. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Ha van lové akkor hónapok évek mert van pezsgés.Wellnesz hétvégék önfeledt vásárlások meg minden program munkának álcázva.

Ha nincs lové max egy alkalom azt megy a fenébe a szerető.

márc. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Az egyszeri alkalomtól kezdve egész életen keresztül tarthat. A mostani szeretőmmel 9 éve járunk össze, de volt olyan, akivel 3 évig tartott, és olyan is volt, akivel csak kétszer találkoztunk.
márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre szerintem nem adható pontos válasz. Ismerek olyat, aki 5 évig tartott szeretőt, de néha másokkal is összejárt.

Ismerek olyat is, aki csak pár hónapig, amíg az asszony ki nem dobta, de ugyen ilyen szitu volt már kollegáimmal is, akik azt hitték titkos szeretők (mindenki tudta), ott azonnal rájött a feleség. Ők együtt maradtak válás után, a csaj nem akar válni, próbálják mutatni, hogy most milyen boldogok, de szerintem inkább ciki lenne nekik bevallani, hogy hülyeség volt elhagyni a feleséget.

márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Nekem volt aki 1 alkalom volt, volt aki fél év, es volt aki 4-5 év.

#1 meg idióta, mégis mit mondana otthon az asszonynak hova lett ennyi pénz? Vagy úgy erted ha a nő (szerető) fizeti ezeket? Mert van ilyen pasi aki ezt elvárja, meg olyan hülye nő is akinek megéri.

márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
És miért nem váltok el inkább mint hogy szeretőt tartotok?
márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

#5 ez jó kérdés. Mindig van valami kifogás. Nézd, a házasság egy biztos pont a megcsalóknak, nem akarnak két szék közé esni. Gyáva és gusztustalan dolog. Az én férjem azért csalt, mert egyszerűen szó szerint nem volt jobb dolga. Megszületett a gyerekünk ês hiába ügyeltem rá, hogy foglalkozzak vele, a gyereket pedig közösen lássuk el, legyen szex is (kívántam nagyon is), egyszerűen nem elég. Bevallása szerint az, hogy nem írogattam neki a nap minden percében, illetve nem dícsêrtem halálra folyamatosan a szeretője pedig igen, bőven elég volt ahhoz, hogy dugjanak is és beleszeressen.

Otthagytam a sok hazudozás után, mai napig megy a sírás, hogy neki mégis a család kell.

márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

#5

Miért kéne elválni? Nem minden szeretői viszony megcsalás. Mi nyitott házasságban vagyunk a férjemmel. Nincs titkolózás, mindenki tisztában van a helyzettel, és mindenki önként egyezett bele mindenbe.

márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
#7 nagyon jók tudod te is, hogy itt nem a nyitott házasságról van szó...
márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ameddig a szerető vagy a szeretőt tartó le nem bukik :D
márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!