Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan hogy a szeretoddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy a szeretoddel annyira jo, hogy elkezdtel tavolodni a hazastarsadtol?

Figyelt kérdés
Megcsalas elott még erosen erdekelt a hazastatsad de annyira jol erzed magad a szeretoddel hogy 1 x csak feleszmelsz hogy kezd hidegen hagyni a hazastarsad, tavolodsz tole erzelmileg

febr. 20. 09:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Nyilvan a szeretőből nem lát annyi mindent az ember mimt a hazastarsábol csak a jót.

Bem volt még vele huvelygomba miatt a nődokinál, nem látta még hányni sem, betegen horkolni sem, kócosan fáradt fejjel gyereket nevelni sem, ostobaság arra adni hogy a szerető meg mindog mosolyog illatos es maga a tökély. Mivel látod heti 1 szer 1 d.góórára vagy elviszed valami progira es ennyi. De nem láttad még fakanállal se a kezében.


A tapasztaltabb pasik nem véletlenul pl el se válnak..

febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Kifejezetten igen.
febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Exférjem ezt csinálta, majd elhagyott a szeretőért. Most sír, hogy mégse olyan jó.
febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Valóban, tényleg érdekelt a társad, ha képes voltál félrebszni. Ezt a szöveget szerintem még anyád sem venné be, hiába vagy a szeme fénye.
febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%
Ekkora baromságot kérdezni, megáll az eszem!
febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Megcsaltam mert elhanyagolt es nem tudtam megbeszelni vele, de alapjaraton nem szar kapcsolat csak nemmkapok meg mindent, a szereto kiegeszitonek kellett, de nem gondoltam hogy ennyire jo vele lenni, hogy megkedvelem emberileg is, es azt vettem eszre h az asshony mar erzelmileg nem erdekel es mar ugy tekintek ra mint 1 jobaratra vagy testverre
febr. 20. 10:16
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha már egyáltalán felmerül, hogy szerető kéne, már rég eltávolodtál a házastársadtól.
febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Előfordul, válj el, gyertek össze aztán kiderül. Lehet szar vége lesz, sőt, valószínűbb, de a házasságod már értelmetlen, felesleges erőltetni.
febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Megcsalasnal meg elotte nem ereztem ennyire tavol magam, csak ahogy az ido telt a szeretovel
febr. 20. 11:02
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Minden házasság, és minden szeretői viszony más. Az enyém úgy alakult, hogy a szeretőt választottam, és nagyon jó döntés volt. Előtte vekig próbálkoztam, hogy a feleségemmel megoldódjanak a gondjaink, terápiától kezdve a kettesben töltött minőségi időn át mindent megpróbáltam, de nem sikerült változtatni, egyszerűen olyanok lettünk, mint a lakótársak, intimitás és szex nélküli együttélés. Ekkor jött a viszonyom, és pár hónap után már tudtam, hogy nekem ez kell. Azóta is együtt vagyunk, ennek már 9 éve, és tényleg csak azt tudom mondani, életem legjobb döntése volt. DE mint írtam, minden kapcsolat, minden ember más, ebben nem lehet általánosítani.
febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!